En Ucuz El Terminali Nerede?

Psion 7530 G2 sağlamlığıyla ön plana çıkan bir el terminalidir. En zorlu saha şartlarına bile kolaylıkla uyum sağlayacak nitelikte tasarlanan 7530 G2, 2 metreden düşmeye karşı bile dayanıklıdır. Olumsuz hava şartlarından etkilenmez ve -30°C ‘den +60°C’ ye kadar olan ortamlarda ve tozlu ya da nemli alanlarda kullanılabilir. Sayısız uygulamasıyla aynı zamanda çok yönlü bir cihazdır.

Psion 7530 G2 el terminali bilgi toplama ve aktarma işlemlerini seri bir biçimde gerçekleştirebilmesinin yanı sıra hafifliği ve ergonomik yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar. Psion 7530 G2 el terminali; zor şartlarda veri toplamak için üretilmiştir. Her türlü saha şartında veya soğuk hava depolarında kullanım için idealdir.

Windows CE 5.0 işletim sistemi tarafından desteklenen bu el terminali, çok fonksiyonlu özelliklere sahiptir. Ayrıca güçlü genişletme yapısı sayesinde, ihtiyaca göre üzerine farklı programlar da eklenebilmesine imkan tanımaktadır.

Gün ışığında dahi kolaylıkla okunabilen geniş dokunmatik ekranına ek olarak, arkadan aydınlatmalı ve geniş seçenekli ergonomik tuş takımına da sahiptir. El terminallerinin en çok kullandığı özelliklerden biri olan barkod okuma özelliği de Psion 7530 G2 el terminalinde mevcuttur. Tüm barkod ve karekodları en doğru şekilde çözümleyerek içeriğindeki verilere ulaşmaya olanak sağlar.

Bluetooth ve wifi bağlantısına sahip olan Psion 7530 G2 ile işlemler sırasında iletişim kopukluğu yaşanmaz, tüm işlemler en hızlı ve verimli bir şekilde kolayca gerçekleştirilir.

Güç, sağlamlık, dayanıklılık, hız ve çok yönlülüğün bir arada bulunduğu Psion 7530 G2 el terminali, zor şartlarda çalışan işletmeler için doğru bir seçimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.