Ucuzundan El Terminalleri

Casio DT-X8 Series dayanıklılığı ile ön plana çıkan bir el terminalidir. Zorlu çalışma şartları için tasarlanmıştır. Sahada karşılaşılabilecek tüm darbelere, olumsuz hava koşullarına, neme ve toza karşı maksimum derecede dayanıklı olan el terminali, 3 metreden yere düşse dahi sağlamlığını koruyabilmektedir.

DT-X8 Series el terminalinin, piyasadaki diğer el terminallerinden ayrılan pek çok özelliği vardır. Bunlardan biri de DT-X8 Series’in suya karşı dayanıklı olmasıdır. Tüm kapakların kapalı olması halinde, geçici bir süre suyun altında kalsa dahi cihaz su geçirmez ve performansından bir şey kaybetmez.

Kullanıcılarına benzersiz bir güç tasarrufu sunan DT-X8 Series, bekleme modu ve hızlı devam etme modu sayesinde pil ömrünü uzatarak çok uzun süre işlem yapma özelliğine sahip bir el terminalidir.

Kolay kullanım olanağı sağlayan ergonomik tasarımı ve geniş tuş takımıyla rahatlıkla işlem yapılmasına olanak sağlamaktadır. DT-X8 Series el terminali, güneş ışığında dahi mükemmel görüntü saylayan 2.7 inç renkli dokunmatik ekrana sahiptir.

Casio DT-X8 Series el terminalinin bir başka önemli özelliği ise C-MOS tarayıcısı sayesinde tüm barkod sistemlerini okuyabilmesidir. 20 metreye kadar olan uzaklıktaki barkodları dahi okuyabilmesi sayesinde kullanıcısına çok büyük kolaylıkla sağlamakla birlikte, hızlı ve güvenli bir cihazdır.

Özellikle depolardaki işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan ve bu alanda gerekli olabilecek tüm özellikleri bünyesinde barındıran çok fonksiyonlu DT-X8 Series el terminali, kullanıcısına maksimum verimlilik sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.