Yazlık Püsküllü Mayo Modelleri

Yaz sezonu hemen herkesin heyecan ile beklediği bir mevsimdir. Bütün bir sene çalışıp yorulduktan sonra, artık sıra dinlenmeye gelmiştir. Çocuk, büyük demeden yediden yetmişe herkes tatil moduna girer. Dört göz ile yaz sezonunun açılmasını bekler.  Birçoğumuz tatil yapacağımız şehri, oteli çoktan seçmiş hatta rezerve bile etmişizdir.

Yazlık Püsküllü Mayo Modelleri Tüm yılın yorgunluğunu atacağımız, yeni yıla daha enerjik, dinlenmiş girmemiz için çok önemli olduğundan tatil hazırlıklarının erkenden başlaması yerinde bir karar. Tatil hazırlıkları sürerken, tatil esnasında lazım olacak tüm ihtiyaçlar önceden hazırlanmalı ki tatilde angarya işlerle uğraşmak yerine tatilin keyfini doyasıya çıkarın. Hele ki tatil alışverişinde en önemli ve en uğraş gerektiren konu şüphesiz mayo bikini alışverişidir. Tatil demek;  bizlerin tabiri ile deniz, güneş, kum demek. Zaten bunlar olmadan da yaz tatili anlamsız olur. İşte durum böyle olunca mayo alışverişi bir tık daha öne çıkıyor. Hele ki biz kadınlar en az üç beş mayo alıyoruzdur.

E plaja gidiyoruz diye modadan geri kalıp güzelliğimizden ödün verecek değiliz. Kız kıza toplanıp tüm avmler dükkânlar, çarşı -pazar, dip bucak her yeri gezeriz. Özellikle mayo, kadınlar için çok daha kullanışlıdır. Vücudu toplar, rahat hareket etmeyi sağlar ve kusurlu bölgelerin görünmesini azaltır. Ayrıca bikininin aksine, göğsünüzün açılma riski yoktur. Hele ki son zamanlar da püsküllü mayo modelleri oldukça trend ve havalı duruyor. Göğüs bölümünde ve kalçada yanlardan sarkan püsküller oldukça seksi ve tarz bir hava katar görüntünüze.

Moda içinde yayınlandı