WİDEFLY WF35 WİRELESS POS PDA

Mobil bilgisayar sektöründeki öncü firmalardan biri olan WideFly’ın son teknoloji harikası modellerinden biri de WideFly Wireless Pos PDA el terminalidir. Güçlü teknolojik donanımı ile dikkat çeken cihaz, en iyi haberleşme için SSID sistemine sahiptir. Böylece anında haberleşmeye olanak tanımaktadır.

Taşınabilir bir POS cihazı olan WideFly WF35 Wireless POS el terminali, PDA sistemi ile yönetici ve kullanıcı personel yetkilendirmesi yapabilme özelliğine sahiptir. Şık ve ergonomik tasarımı kullaıcıya en iyi kullanımı sağlarken, dayanıklı yapısıyla ve çeşitli aparatlarıyla düşme riskine karşı önlemli bir cihazdır. WideFly WF35 Wireless POS cihazı, akıllı batarya özelliği ile az enerji harcar. LED ışıklandırma, titreşim ve geniş ekranı ile en rahat kullanımı sağlar. Ayrıca, Samsung 400 Mhz işlemciye ve Windows CE 5.0 işletim sistemine sahip olup, 64 MB RAM ve 128 Mbharici belleği sayesinde geniş veri depolama yapabilme yeteneğine sahiptir.

WideFly WF35 Wireless POS el terminali, USB, WLAN, Bluetooth ve RS232 bağlantı arabirimleri ile hızlı ve güvenli veri aktarımı sağlamaktadır. Cihaz hafif yapısı ve şık tasarımı ile de göz doldurmaktadır.