WideFly WF28

WideFly firmasının sektör hizmetine sunduğu modellerden biri de WideFly WF28 modelidir. Mobil bilgisayar sektöründe taşınabilir olma özelliği, hafif ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu el terminali, teknik iç ve dış donanımı ile de dikkat çekmektedir.

WideFly WF28, SSID teknolojisi sayesinde kablosuz iletişimde ve veri aktarımında hızlı ve güvenli işlem sağlamaktadır. Taşınabilir bu cihaz, uyku modunda da çalışmakta, eş zamanlı olarak Wi-Fi de online olabilmekte ve bu modda da düşük enerji harcayarak uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Değişik operatörlerde yönetici ve kullanıcı modlarında çalışarak iş bölümü ve yetkilendirme yapabilmektedir. Zengin iç donanım özellikleri arasında LED ışıklandırma, titreşim ve uzun süre dayanıklı bataryası mevcuttur. WideFly WF28 el terminali, 300 Mhz işlemciye ve Windows Embedded CE 5.0 işletim sistemine sahiptir. Ayrıca, 64 MB RAM ve 128 MB harici belleğe sahip olan WideFly WF28, geniş veri depolama alanı sağlamaktadır.

WideFly WF28, USB, WLAN, RS232 ve Bluetooth bağlatı arabirimleri sayesinde uzak mesafeden dahi hızlı ve güvenli veri aktarımı sağlayabilmektedir. Ayrıca cihaz, taşınma aparatı ile düşmelere karşı daha sağlamdır.