Vera Delta

Ekonomik hareketlenin fazla olduğu ülkemizde 55 milyon kredi kartı kullanılması aslında o kadar da yadsınılacak bir şey değildir ve buna ek olarak 35 milyon banka kartının da özelliklerinden dolayı kredi kartı gibi kullanılabilmesi yaklaşık olarak 90 milyon kartın sürekli ve sürdürülebilir şekilde pos cihazlarında kullanıldığını kanıtlamaktadır. Kullanım sayısı olarak bu denli yüksek rakamlara sahip olan ülkemizde ise kullanılan eft cihazları artık her kart için tek makine mantığı ile üretildiğinden artık bir makinede sadece tek kart kullanabilmenizi sağlayan pos cihazları kendine ticaret alanında yer bulmakta bir hayli zorlanmaktadır.

Uzun yıllar pos cihazlarından yapılan işlemlerde ayrıca yazar kasadan fiş alınmakta, evlerde ve işyerlerinde olmayan bazı işlemlerin ise sadece pos cihazlarından çıkan sliplerle kaldığı yazar kasanın kullanılmadığı görülmekteydi. Ülke politikaları gereği yapılan yeniliklerle yazar kasa Eft pos aynı anda yapılacak bir cihaz üretildi. Bu üretimi ilk gerçekleştiren Vera Delta mobil bir cihaz olup IP tabanlı bir iletişim sistemine sahiptir. Türkcell firmasının M2M özellikli GSM kartını kullanmaktadır. Vera Delta ayrıca ön ödemeli yemek çeklerinin ( Sodexho , Ticket… ) uygulamalarını kullanılabilmesini sağlamaktadır. Gelir idaresi Başkanlığı onaylı katma değer sektöre çözümler sunabilme özelliği ile işletmelerin birinci tercih nedenidir. 5000 adet Plu sayısı, 10 hane kısım fiyat giriş kapasitesi ve 8 adet kısım sayısı ile tercih edilebilir bir ürün olan Vera Delta 2,45 Ghz ISM bandında çalışan, çevre cihazlar ile kablosuz iletişim sağlayan RF modülüne sahiptir.

Vera Delta kolay kullanılabilir olması ile işletmelerin problem yaşamasına engel olmuş, her yaştan ve türden işletmecilerin daha hızlı ve uygun değer alışveriş işlemlerinde işletmelere katma değer katmıştır. Cihazın işletmelere 1310 TL + KDV fiyatıyla mal olması ürün, işletmelere ağır yükler getirmemektedir.