TSC TTP-384M

TSC teknolojisinin geniş ebatlara sahip etiketlerin basımı için ürettiği sağlamlığıyla ön plana çıkan endüstriyel barkod yazıcı makinedir. Metal yapıdaki ana gövdesi sayesinde endüstriyel şartların zorluklarına karşı dayanıklık göstermektedir. TSC TTP-384M barkod etiket yazıcı aynı zamanda uzun metrajlı şeritleri kapsayarak üretim sürecinin sürekliliğini sağlamaktadır. 8 MB flash ve 32 MB SDRAM’den oluşan hafıza kapasitesi baskı aşamasının seri bir şekilde işlemesini sağlamaktadır. Opsiyonel olarak SD yuvasına eklenebilen flash kart özelliği sayesinde maksimum 4 GB hafızaya sahip olabilmektedir. TSC TTP 384-M barkod etiket yazıcısının saniyede uyguladığı maksimum yazdırma hızı 102 mm/sn olup, termal kafası 300 dpi çözünürlük kapasitesine sahiptir. Bu özelliği ile makinenin küçük ebatlardaki etiketler üzerindeki yazı ve grafiklerin kalitesini üst düzeye taşımaktadır. TSC TTP-384 M barkod etiket yazıcı USB bağlantı noktası ile beraber dahili ethernet kartı sayesinde sistem ağına eklenebilmektedir.

Teknik Özellikleri

                TSC TTP 384 M barkod yazıcı ribonlu yazdırma ve ribonsuz yazdırma baskı özellikleri ile beraber uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Çözünürlük kapasitesi 300 dpi 12 nokta mm2 dir. Baskı hızı en fazla 102 mm ye kadar çıkabilmektedir. Baskı genişliği en fazla 219.5 mm dir. Baskı uzunluğunun çıkabildiği en üst seviye 1270 mm dir. IEEE 1284 yüksek hızlı paralel, Seri RS 232, USB 2.0 tam hız, Dahili ethernet seçenekleri ile diğer aygıtlarla iletişim kurabilmektedir. Codabar, Code 39, Code 93, Code 128 subsets A/B/C UPC-A,UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC-A with 2 or 5 digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5 barkod kodları ile uyumluluk gösterir. Data Matrix, MaxiCode, QR Code, PDF 417 kodları çalışabileceği 2D kodları arasında yer almaktadır.Kullanıcının gereksinimlerine bağlı olarak Bluetooth modülü, Standart kesici, KP-200 Plus klavye, KU-007 Plus klavye seçenekleri ilave edilebilir. Ebatları 504 mm, 440 mm ve 336 mm dir. Ağırlığı etiket ve ribbon ilave edilmeden 23.2 kg dır.

Tsc nın ağır ama endüstriyel alanlardaki dayanıklı ürünlerinden olan TTP 384 M barkod yazıcı bir yıl süreyle ücretsiz olarak TSC garantisi altındadır. Arıza ve bakım sürelerinde gerekenler TSC teknik ekibi tarafından yapılıp takip edilmektedir.