Tsc Barkod Yazıcılar

Dışarı çıktığımızda girdiğimiz her yerde markette, kasapta, manavda, mağazada her şey belli bir düzen üzerinden gitmektedir bu düzeni sağlayan ise etiketlerdir. Bir iş yerini disipline etmeyi başaran, müşterilerin zaman kaybını ortadan kaldırıp onları memnun ederek bulundukları yerden uğurlayan en büyük kolaylık barkod tarzı etiketlerdir. Etiketler üzerine barkodlar işlenmekte ve daha sonra barkod okuyucular tarafından okunmaktadır. Bu barkodların içinde ürünle ilgili kısa kısa bilgiler saklıdır. Müşteriler ürünle ilgili bilgi almak istediklerinde kimseye bir şey sormadan 2D barkodları akıllı telefonlarına okutup istediklerini alabiliyorlar. Bu etiketlerin ortaya çıkmasını sağlayan ve kalitesini gösteren hem kullanıldığı malzeme hem de barkod yazıcı cihazları oluyor.

Barkod yazıcı cihazlarımız ne kadar donanımlıysa ondan üretilen etiketlerde o denli donanımlı olur, RFID etiketlerini düşünelim maliyeti yüksek yazıcıları donanımlı ve ortaya çıkan etiket türü de bir teknolojisi ustasıdır. Teknoloji ilerlemekte iken barkod basan cihazların gerilemesi ne kadar doğrudur?

Yukarıda anlatılanların hepsi aşağıdaki ürünler için düşünülmüş ve ona göre bir cihaz oluşturulmuştur.

TSC barkod yazıcılarından TSC ME340, endüstriyel anlamda ihtiyaçlara cevap veren diğer cihazlara oranla daha az yer kaplayan kompakt ve ergonomiktir. Bu cihaz kullanıcılarını zor duruma sokmadan her ortama uyum sağlamaktadır. Altı düğmeli ve LCD ekranlı bir cihazdır. Gürültüsüz bir şekilde çalışabilmektedir. Ek olarak sensör ve kafa basıncı kullanılmaktadır. Ve bu ayar kolayca hazırlanabilmektedir. Çözünürlük 300 dpi kadar olup standartların üzerindedir.

Tsc barkod yazıcı etiketlerimizin kullanımında önem arz etmektedir. Çift motorlu hızlı baskı sistemi uygulayan bir yapısı vardır.

Karmaşık tarzda bulunan grafik ve yazıların daha iyi görünebilmesini sağlamaktadır. Bu aşamada çözünürlüğünün çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Saniyede 76 mm baskı yapmaktadır. USB bağlantısı dolayısıyla haberleşmeyi çok kolay bir şekilde yapmaktadır. Bu şekilde kullanıcılarına işlemleri kolaylaştırabilecek pek çok kullanım detayı sunmaktadır.

Barkod yazıcı sistemlerinde marka da önem arz etmektedir. Seçeceğiniz marka ile yükseklere çıkarsınız etiket konusunda yukarılara çıkmak istiyorsanız Tsc barkod yazıcılarından herhangi bir model tercih edin ve isteğinize uygun olarak etiket hazırlatın.