Tsc Barkod Yazıcı Çeşitleri

Alışverişin olduğu her aşama da etiket kullanılır etiketin kullanıldığı her alanda belirli bir sistem ve belirli bir düzen bulunur.

Etiket konusunda önemli bir marka olan TSC barkod yazıları üretimi olan MX640 model barkod yazıcı cihazı yeni nesil bir teknolojiye sahip olan endüstriyel alanlarda kullanılan barkod basan bir cihazdır. Bu ürün LCD ekrana sahip olup bu özelliği cihazın görünümüne de güzellik katmıştır. Diğer barkot yazıcılarında olmayan bir özellik olan üç adet çözünürlüğü bulunmakta 203 dpi – 300 dpi – 600 dpi işte ihtiyaca uygun bir şekilde bu üç çözünürlükten biri kullanılmaktadır. Hafıza kapasitesi ise 128 MB fakat bu 32 GB kadar yükselebiliyor aynı zamanda 256 MB RAM’e de sahiptir. 536 MHz’lik bir hızı bulunmaktadır. Dış görünüşünden bahsetmek gerekirse demir görünümlü bir kasadan oluşmuş olması dolasıyla dış etkilere karşı korunaklı bir yapıya sahiptir. 600 metre kadar uzunlukta olan ribonların kullanımına uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

Seri, USB, Ethernet, Paralel gibi bağlantı noktaları bulunmaktadır. Bu cihaz TSC MX640 modelleri içinde en yüksek çözünürlük sunan bir cihazdır. Barkod uzunluğu ise 2540’dır.

Tsc barkod yazıcılarından TTP-366M modeli hem termal bazlı hem de ribon gerektiren etiketlerde kullanılır. Bu cihazda tıpkı MX640 modeli gibi LCD ekranına sahiptir. Direkt termal ve Termal transfer sistemine uygun barkod üretimi yapmaktadır.

Ethernet, seri, port ve USB bağlantıları sayesinde haberleşmeyi daha kolay sağlayabilmektedir. Reklam ve pazarlama alanlarında uyarı levhaları yapma alanında kullanılmak için çok idealdir. Baskı uzunluğu olarak 2540 mm’dir. Hem 1D barkod ile hem 2D barkodları ile uyumludur. Baskı genişliği 168 mm’dir. Barkod basan yazıcıların özellikleri genellikle aynıdır ancak tek tük ayırıcı noktalarıyla ön plana çıkarlar.

Üretilen ürünler üzerine koyulacak etiket çeşitleri çok fazladır. Her kullanıcı kendi tercihi ve isteği doğrultusunda etiket seçmekte ve ürününe yapıştırmaktadır. Kullanılan etiketlerin kaliteli olması ürününde kaliteli olduğunu gösterir fakat etiketler yine de ürünün maliyetine ve ortamına uygun olarak seçilmelidir. Tsc barkod yazıcılar arasından yaptığınız her seçim ürününüzü sunmamız için büyük bir adımdır.