Toshiba SA4TM

Toshiba SA4TM dayanıklı ve uzun ömürlülüğe sahip olan  endüstriyel yazıcıların performansını basit kullanımlı kompakt masaüstü dizaynıyla sunan barkod etiket yazıcısıdır. Çok geliştirilmiş network kullanım özellikleri bulunmakta olup birden çok farklı arayüzle sistem bağlantısı gerçekleştirebilmektedir. Direkt termal baskı metoduna ek olarak termal aktarım teknolojisini de kullanabilmektedir. Standart olarak 203 dpi baskı çözünürlüğüyle birlikte gelen Toshiba Tec SA4 TM opsiyonel olarak 300 dpi çözünürlük sağlayan yazıcı kafasıyla çalışabilmektedir. 152.4 milimetre baskı hızına çıkabilmekte olan Toshiba SA4TM paralel bağlantı portu ve USB girişiyle diğer aygıtlarla da bağlantı kurabilmektedir. Sistem ağına bağlanabilmesi için LAN girişi mevcuttur. İsteğe bağlı olarak seri port ve kablosuz LAN arayüzleri ilave edilebilmektedir. Yazıcıyla birlikte kesici (cutter) ve soyucu (strip) üniteleri, RFID modülü ve eş zamanlı saat kartı kullanıcının isteğine bağlı olarak eklenebilmektedir.

                Teknik Özellikleri

                Toshiba SA4TM barkod yazıcı direkt termal (ribonsuz yazdırma) ve termal transfer ( Ribonlu Yazdırma) baskı özellikleriyle beraber uyumlu olarak çalışabilmektedir. İki tip çözünürlük özelliğine sahip olan yazıcı isteğe göre 203 dpi ve 300 dpi olmak üzere kullanılabilir. Baskı hızı en fazla 152.4 dpi sn ve 6 ipstir. Baskı ağzı 104 mm genişliğindedir. Baskı uzunluğu en fazla 999 mm ye kadar çıkabilmektedir. Çift yönlü paralel port, USB 2.0, LAN (100BASE), seri port *, kablosuz LAN bağlantı birimleri seçeneklerine sahiptir. Barkod kodları arasında UPC / EAN / JAN, Code 39, Code 93, Code 128, EAN 128, NW7, 5, ITF, Postnet, RM4SCC, OSA-kodu, RSS14, Müşteri Bar Code MSI, Endüstriyel 2 kodları na sahiptir. 2D barkod kodlarına örnek olarak ta Data Matrix, PDF 417, Maxicode, QR code, Micro PDF 417, CP Code kodları vardır. Veri saklama ve depolama kapasitesi yoktur. İsteğe bağlı olarak Kesme modülü, şerit modülü, kablosuz LAN kartı, seri arayüz kartı, RFID modülleri, 300 dpi baskı kafası, RTC (gerçek zamanlı saat) eklenebilir. Boyutları 238 mm, 402 mm ve 332 mm ebatlarındadır. Ağırlığı 15 kg dır.

Toshiba nın kaliteli ürünlerinden olan SA4TM barkod yazıcı Toshiba firmasının garantisi altında olan bir üründür. Bir yıllık garanti kapsamında yer almaktadır. İsteğe göre ek garanti paketleri satın alınabilir.