Toshiba B SX5 Barkod Yazıcı Fiyatı

Hemen hemen bütün sektörlerde kullanılan bir metottur barkod yöntemi. Ancak barkodların yazılması aşamasında özellikle baskı kalitesi ve hızı konusunda sıkıntılar yaşanabilmektedir. Dünyaca ünlü bir elektronik üreticisi olan Toshiba’nın TOSHIBA TEC B-SX5 isimli modeli ile böyle bir sorun yaşamayacaksınız. Yüksek baskı kalitesi dolayısıyla barkod okuyucuların okumama problemlerini en aza indirgeyen cihaz aynı zamanda yüksek baskı hızı ile de değerli zamanınızdan tasarruf etmenize vesile olacaktır.

Bunların yanı sıra bakım maliyetleri oldukça düşük olan bu cihazların yüksek güvenilirlik mekanizmaları sonucu kesinti oranı en aza indirgenmiştir. 19 Kg ağırlığa sahip cihaz, isteğe bağlı olarak kesici modül ile gelebildiği gibi standart olarak hem ribonlu hem ribonsuz yazdırma işlemi yapılabilmektedir.

Toshiba marka barkod yazıcılardan birisi olan Toshiba SX5 hem ribonlu hem de ribonsuz yazdırma olanağı tanıyan bir yazıcıdır. Perakende sektöründen; kimya, sağlık, lojistik sektörlerine kadar aklınıza gelebilecek hemen her sektörde kullanılabilen bu cihaz, yüksek baskı kalitesi ve baskı kalitesi ile doğru orantılı olarak yüksek baskı hızı ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Böylesine büyük bir performansa rağmen, kullanım ömrü süresinde çok az sayıda bakıma ihtiyaç duyan cihazın bakım giderleri de oldukça düşüktür.

Bununla birlikte baskı kalitesi yüksek olduğundan barkodlarda oluşan okumama sorunu en aza indirgenecektir. On beş kilo gram ağırlığında olan cihaz isteğe bağlı olarak kesme ünitesi ile birlikte satın alınabilmektedir.