Toshiba B-FV4T

Toshiba’nın masaüstü barkod yazıcı olarak tasarladığı Toshiba B-FV4T serisi, piyasadaki diğer barkod yazıcılarla kıyaslandığında donanımı ve özellikleriyle dikkat çekerek yeni nesil teknolojisiyle raflarda yerini aldı.

Toshiba B-FV4T teknik olarak incelendiğinde en önemli özelliklerinden ilkinin direk termal ribonsuz yazdırma ve termal transfer ribonlu yazdırma yöntemleri olduğu görülmektedir. Dahili, standart özellikleri dışında opsiyonel özellikler de sunan Toshiba B-FV4T’nin kesici seçeneklerini, baskı yönetimlerini, çözünürlük özelliğini değiştirebilmek mümkün.

Baskı hızı saniyede 152,4 mm ve en fazla baskı genişliği 108 mm olan B-FV4T, 300 metrelik ribon şeridiyle de 995 mm baskı yapmaktadır. Uzun ribon şeridi baskıda kesintisizlik sağlarken 4 farklı bağlantı tipi de kullanıcıya alternatifler sunmaktadır. Seri port, paralel port, USB ve LAN gibi 4 farklı port seçeneğine sahip ürün portlarıyla kullanıcının dilediği gibi bağlantı yapabilmesine olanak tanır.

Üretim, sağlık, kurye, perakende gibi onlarca sektörde kullanılan B-FV4T müşteri memnuyetini kusursuzlaştıracak nitelikle tasarlanmıştır.

Düşük enerji tüketimiyle baskı maliyetini azaltan B-FV4T kazanç sağlamanın yanı sıra kişiye özel kullanıma imkan sağlar. Müşteri memnuniyetine en uygun şekilde tasarlanmış B-FV4T, tüm sistemler için rahatlıkla entegre edilebilmektedir.

Standart baskı işlemleri için baskı hızı 203 dpi (8 nokta/mm) ile optimize edilmiş B-FV4T, özel baskı işlemleri için ise 300 dpi (12 nokta/mm) yüksek çözünürlüklü baskı imkanı tanıyor.

Piyasadaki tüm baskı yazıcı dilleriyle uyumluluk sağlayan Toshiba B-FV4T kullanıcının var olan sistemini güncelleme ihtiyacını ortadan kaldırır ve dil desteğiyle 1d ve 2d kodların tümünü tanır.

Amaca ve kullanıma yönelik kişiselleştirebilen özellikleri arasında baskı hizmetleri, USB bellek desteği, 203 veya 300 dpi varyantları, kesici seçenekleri, benzeşmeler / temel komut yorumlayıcı, Peel-off modülü gibi seçeneklere sahip B-FV4T emülasyon teknikleri, kompakt tasarımı, baskı ömrünü uzatan ribon şeridiyle kullanıcıya fayda sağlar.

B-FV4T’nin boyutları 220x279x182 mm ve ağırlığı ise 2,4 kg.’dır. Hafif ve portatif tasarımıyla ürün kullanılan birçok alanda kendine rahatça yer bulur ve mekan kullanımını pratikleştirir.

Kullanım kılavuzu ve Driver’ı ile birlikte teslim edilen ürün kullanıcının ürün kurulumunda ve işlem uygulamasında konfor sunar.