Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcı

Toshiba B-FV4T adlı barkod yazıcı ile kusursuz etiket baskıları almak çok kolay. Kurulumdan kullanıma ve elde ettiğiniz etiket baskılarına kadar tüm süreçlerde kullanıcıya pratiklik sağlayan bu cihaz uygun fiyatıyla ve kalitesiyle ön plana çıkıyor. Hızlı baskılarıyla zamandan, küçük alanlara dahi sığabilecek tasarımıyla yerden, düşük enerji kullanımıyla da maliyetten tasarruf edeceksiniz. Toshiba barkod yazıcıyı kullanmaya başlarken mevcut sisteminize uyarlamak çok zahmetsiz bir iş olacak. Çünkü B-FV4T barkod yazıcı kullandığınız yazıcının diliyle uyumludur. Böylece yazıcıyı kullanmaya başladığınızda üstten açılan geniş kapağı sayesinde sarf malzemelerini değiştirirken hiç sorun yaşamazsınız.

toshiba-b-fv4tCihazın bakımını yapmak istediğinizde de üstten açılan geniş kapağı size yardımcı olacaktır. Toshiba barkod yazıcı ile bağlantı kurmanız gerektiğinde birden çok bağlantı tipinde seçenekler bulacaksınız. Seri port, paralel port, LAN ve USB ile hızlı ve sorunsuz bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla baskı türünü desteklediği için farklı çeşitlerde etiketler yazdırabilirsiniz. Direkt termal baskı yönteminin yanı sıra termal transfer baskı yöntemiyle de kusursuz etiket baskıları yapabilirsiniz. Ribonlu yazdırma ve ribonsuz yazdırma olarak da bilinen bu baskı türleriyle farklı amaçlara yönelik baskılar alabilirsiniz. Raf etiketlerinden ürün etiketlerine, palet etiketlerinden nakliye etiketlerine kadar farklı boyut ve şekillerde baskılar alabilirsiniz.

Toshiba barkod yazıcının iki farklı çözünürlük seçeneği vardır. ’03 dpi baskı çözünürlüğü ile aldığınız baskıların hızı 152.4 mm/s, baskı genişliği en fazla 108 mm, baskı uzunluğu en fazla 995 mm olmaktadır. Barkod yazınızı 300 dpi baskı çözünürlüğüyle kullanmak istediğinizde bu değerler değişmektedir. 300 dpi baskı çözünürlüğünde baskı hızı 101.6 mm/s, baskı genişliği en fazla 105.7 mm, baskı uzunluğu ise en fazla 453.2 mm olmaktadır. Ribonlu yazdırma esnasında yazıcıya ribon yüklemesi yapmanız gerekir. Bu ribonun genişliği 40 mm’den 110 mm’ ye kadar olabilir. Uzunluğu ise 300mt olabilmektedir. Bu ribon kapasitesine sahip olması kullanıcı için bir avantajdır. Baskıyı sık sık durdurup ribon değişimi yapmaya gerek kalmaz. Toshiba ribonlu yazdırmalarda Toshiba onaylı ribon kullanımını tavsiye eder. Böylece baskılar beklendiği gibi net ve dayanıklı olacaktır. Aksi halde kalitesiz ribon kullanımlarında baskının kolayca dağıldığı ve hafif sürtünmelerden bile zarar gördüğü gözlemlenmiştir.