Toshiba B-FV4T

Teknoloji ve elektronikte kalitesiyle müşteri memnuniyetinde öne çıkan Toshiba’nın barkod yazıcı olarak piyasaya sunduğu modellerden biri de Toshiba B-FV4T. Barkod çözümlerine ihtiyaç duyulan birçok farklı sektörün dallarında aranılan niteliklerin çok daha fazlasını barındıran Toshiba B-FV4T’nin en önemli özelliği kişiselleştirebilmesi. Sabit donanımlarının yanı sıra opsiyonel seçenekleriyle kullanıcı gereksinimlerini özelleştirmede oldukça etkin.  2 farklı baskı yöntemiyle çalışan Toshiba B-FV4T’nin baskı yöntemlerinden biri direk termal (ribonsuz yazdırma) ve termal transfer (ribonlu yazdırma).

Baskı çözünürlüğü 203 dpi (8 nokta/mm) olan B-FV4T’nin opsiyonel özelliklerinden biri ihtiyaç halinde 300 dpi (12 nokta/mm) varyantı ile yüksek çözünürlüğe çıkarılabilmesi.  B-FV4T’nin bir diğer opsiyonel özelliği ise baskı hizmetlerinin kullanıcı tarafından yönetilebilmesi.  Baskı hızı saniyede 152,4 mm ve baskı genişliği en fazla 108 mm olan ürün piyasadaki tüm yazıcı dilleri ile uyumlu olarak çalışır. Dil desteğiyle kullanıcının mevcut sisteminde herhangi bir güncelleme ya da değişiklik yapmasına gerek kalmayışı da ürünü oldukça avantajlı kılmaktadır. Bağlantı tipi olarak 4 farklı seçenek barındıran Toshiba B-FV4T, seri port, paralel port, USB ve LAN portlarıyla kullanıcının bağlantı tercihini geniş bir yelpaze ile buluşturur. Piyasadaki 1d ve 2d tüm kod dillerini tanıyan B-FV4T, sistemi ve donanımıyla standart baskı çözümü beklentilerini eksiksiz olarak karşılar. Özelleştirmeler için sistem gereksinimi olarak ise kullanıcıya yönetilen baskı hizmetleri, USB bellek desteği, 203 veya 300 dpi varyantları, kesici seçenekleri, Peel-off modülü, benzeşmeler / temel komut yorumlayıcı gibi başlıklarda alternatif imkanlar tanır. 300 metrelik uzun ribon şeritiyle baskı ömründe performansı oldukça yüksektir.

Şık görünümü, ergonomik tasarımı ve kolay kullanımı ile kullanıcının memnuniyetini üst seviyede tutacak B-FV4T , düşük enerji tüketimi sayesinde baskı maliyetinde de kazanç sağlar.

Piyasadaki alternatif barkod yazıcı modelleri ile karşılaştırıldığında opsiyonel özelliklere sahip oluşu, dil desteği ve port seçenekleriyle fark yaratan Toshiba B-FV4T, kullanıcı menfaatini ön planda tutan özellikleriyle alanında lider bir üründür.

B-FV4T’nin boyutları  220x279x182 mm., ağırlığı ise 2,4 kg.’dır.  Hafif ve az yer kaplaması sayesinde dilenilen ortamda kolaylıkla taşınabilir ve alandan tasarruf sağlar.

FV4T barkod yazıcı modeli ile ilgili ayrıntılı verilere panetiket.com adlı siteden erişebilirsiniz.