Sewoo LK-T 320 Barkod Yazıcı

Sewoo LK-T 320 barkod yazıcı, medya birimlerinin basitçe yüklenip aynı zamanda kolay değişime sahip olmasıyla baskı sürecine zaman kazandıran bir modeldir. Çözünürlük kapasitesi 180 dpi olup standartların biraz altında işlemesine rağmen saniyede 160 mm baskı kapasitesi ile kullanıcısına avantaj sağlamaktadır. Yazıcının ağzı en fazla 83 mm genişliğindeki etiketlere baskı yapabilmektedir. Sewoo LK-T 320 barkod yazıcı ribonsuz yazdırım teknolojisini (direkt termal) yapabilmektedir. İletişim arayüzü yüksek hızlı USB girişinden oluşmakta olup sistemle kablosuz bağlantı kurma özelliği kazandırılmak istenilirse ethernet ve Wİ-Fİ arayüzleri ilave edilebilmektedir. Network ağına dahil olarak IP üstündeki diğer cihazlar tarafından kontrol sağlanabilmektedir. Sewoo LK T320 barkod etiket yazıcıya uzun ömürlülüğe sahip otomatik kesici modül ilave edilebilmektedir. Genellikle etiket, makbuz, kupon, bilet gibi belgelerin üretimi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Dayanıklı malzemeden yapılmış olmasıyla dışarıdan gelebilecek darbelere karş direnç gösterir. Bu konuda da defalarca teste tabi tutulmuştur. Baskı kalitesi sınıfının diğer ürünlerine oranla netlik oranı daha az seviyededir. Baskı sırasında oluşabilecek aksaklıklara karşı da planlanarak dizayn edilmiştir. Ürünle beraber olarak kullanım kılavuzu, garanti belgesi ve yazılım cd leri kulanıcıya teslim edilmektedir.

Teknik Özellikleri

Sewoo LK T 320 barkod yazıcı dayanıklı bir ürün olup ribonsuz baskı yöntemi ( direkt termal) ile çalışmaktadır. Bu ürüne Ribon ilave edilememektedir. Eklenti seçenekleri olarak sadece Wifi ve ethernet imkanı bulunmaktadır. Çözünürlük kapasitesi 180 dpi dir. Baskı hızı en fazla 160 mm sn (6 ips) tir. Baskı genişliği en fazla 72 mm dir. Sürekli baskı uzunluğuna sahiptir. Ağırlığı etiket takılı değilken 1 Kg olmaktadır.

Sewoo LK T 320 barkod etiket yazıcı ofis ortamlarında, otellerde, stadyumlarda kullanılabilecek kapasitede olmaktadır. Sewoo firmasının marka güvencesi altında olan bir üründür. Kurulumu Sewoo firmasının teknik ekibi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca herhangi bir sorun esnasında Sewoo tarafından teknik destek verilmektedir. Bu ürün bir yıl boyunca Sewoo garantisi altındadır. İstenildiği takdirde ek garanti paketleri tercih edilebilir.