PSİON EP10

Psion el terminali modellerinin en seçkinlerinden biri de Psion EP10. Cihaz üstün donanımlı yapısıyla en rahat kullanım ve en opsiyonel fonksiyonları bir arada sunmaktadır.

Psion EP10 el terminali, özelleştirilebilme seçeneği ile açık kaynaklı bir çalışma sunmaktadır. Mükemmel görüntü kalitesi sağlayan 3.7 inc dokunmatik VGA ekranı, aynı zamanda her tür ışıkta net görüntü sağlamaktadır. AM3715 Sitara ARM işlemciye veWindows Embedded işletim sistemine sahip Psion EP10 el terminali, 3.2 MP kamerası ile en iyi resim görüntüleme yeteneğine sahiptir. 256 MB RAM ve 2 GB harici belleğe sahip olan cihaz, geniş bir veri depolama alanına sahiptir. Ayrıca çizgisel barkodların yanı sıra karışık karekodları da çözümleyebilme özelliği cihazın sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır. USB, WLAN ve RS232 bağlantı sistemleri sayesinde hızlı ve güvenli veri aktarımı yapmaktadır.

Psion EP10 el terminali, olumsuz hava koşullarında ve darbe, düşme ve zararlı madde kaçmalarına karşı, rakiplerine göre daha dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Şık ve hafif dizaynı ile kullanıcıya kolay kullanım sağlamaktadır.