Postek TX6 Barkod Yazıcı

Postek TX3 endüstriyel barkod yazıcı sınıfından olup zor ve zahmetli etiket barkod baskı süreçleri için dizayn edilmiştir. Yüksek çözünürlük kapasitesine sahip olup genellikle küçük boyutlu font ve resimlere sahip etiketlerin görüntü kalitesini yüksek seviyeye çıkartmaktadır. Dış donanımındaki Metal kasası ile darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Sahip olduğu hafıza kapasitesi ve kaliteli işlemcisiyle zorlu baskı uygulamaları ile esneklik kazandırabilmektedir. Postex TX6 barkod yazıcı sınıfındaki yazıcılara oranla daha gelişmiş teknolojiye sahip olmaktadır. Zor şartlarda başarıyla çalışabilip yüksek performans gösterebilmektedir. Seri baskı işlemlerinde oluşabilecek aksaklıklara karşı sorunları en aza indirgeyerek dizayn edilmiştir.

Teknik Özellikleri          

                Postek TX3 endüstriyel barkod yazıcı ribonsuz yazdırma (Direkt Termal) ve ribonlu yazdırma (Termal Transfer) baskı yöntemlerinden ikisiyle de rahatlıkla çalışabilir. Kaliteli baskılar üretebilen bu ürünün 600 dpi lik çözünürlük kapasitesi vardır. Bu sayede çok net görüntü kalitesi verebilmektedir. Baskı hızı en fazla 101 mm sn dir. Baskı genişliği 106 mm olup standartların üzerinde olarak bilinir. Baskı uzunluğu en fazla 500 mm ye kadar baskı üretebilmektedir. Bağlantı tipleri arasında Seri Port (RS-232C), USB port, PS/2, Centronics Parallel seçenekleri vardır. Uyumlu olduğu PPLA barkod kodları arasında Code 39 (standard/with checksum digit), Code 93 Interleaved 2of 5 (standard/with checksum digit/with human readable check digit), EAN-8, EAN-13,UPC-A, UPC-E, Postnet, Codabar, Code 128 subset A/B/C, UCC/EAN-128, UCC/EAN-128 K-MART, UCC/EAN-128 , Random Weight, Plessey, HBIC, Telepen, FIM, UPC2, UPC5, GS1 Data Bar kodları vardır. PPLB barkod kodları arasında Code 39 (standard/with checksum digit),Code 93, Interleaved 2 of 5 (standard/with checksum digit/with human readable check digit), EAN-8 (standard/2 digit add-on/5 digit add-on), EAN-13 (standard/2 digit add-on/5 digit add-on), UPC-A (standard/2 digit add-on/5digit add-on), UPC-E (standard/2 digit add-on/5 digit add-on), Postnet, Codabar, Code 128 subset A/B/C, Code 128 UCC (Shipping Container Code), Code 128 Auto, German, Postcode, Matrix 2 of 5, UCC/EAN 128, UPC Interleaved 2 of 5, GS1 Data Bar kodları vardır. 2D barkod kodlarına örnek olarak MaxiCode, PDF417, Data Matrix (ECC200 only), QR code, Composite codes kodlarına sahiptir. Bellek kapasitesi 8 MB DRAM ve 4 MB Flash Rom kapasitesindedir. Kullanıcının opsiyonuna bağlı olarak Kesici ünitesi, Etiket sıyırma ünitesi, Etiket sarma ünitesi, Harici etiket kaynağı ünitesi eklenti seçenekleri ilave edilebilir.

Postek TX3 barkod yazıcı bir yıl süreyle Postex firmasının garanti kapsamındadır. Ürünün kurulumu Postex teknik ekibi tarafından yapılmakta olup ürünle beraber olarak anlatım kılavuzu, driver cd leri verilmektedir.