Tsc Barkod Yazıcılar

TDP-345 TSC’ nin masaüstü barkod yazıcılarındandır. TDP-345 etiket yazıcı direkt termal yöntemi ile baskılar yapar. Bu baskı yönteminde şerit sarf malzemesi kullanılmaz. Bu sebeple TDP-345 yalnızca termal etiket ürünlerinde kullanıma uygundur. İki farklı seviyede çözünürlük sunan barkod yazıcı 203 dpi ve 300 dpi çözünürlükte baskılar yapabilmektedir.

345 barkod yazıcının baskı yapabildiği etiket genişliği en fazla 106 mm iken baskı yapabildiği etiket uzunluğu 1016 mm’ dir. Etiketlerinizi 178 mm/ sn hızla yazdırırken kolay kullanımı, etkili ve sorunsuz çalışmasıyla son derece kaliteli bir baskı hizmeti sunar. Barkod yazıcıyla bağlantı kurmak konusunda sorunla karşılaşılmaz. Çünkü seri, paralel ve USB bağlantı tipleriyle hızlı bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz. Sade ve şık bir görünüme sahip olan TDP-345′ in tasarımı görselliğinin yanı sıra işlevselliğiyle de kullanımını pratik hale getirir. Kaliteli çift katmanlı kasası barkod yazıcınızı dış etkenlere karşı koruyarak ömrünü uzatır. 4 MB flash belleğe ve 8 MB SDRAM’ e sahip olan TSC TDP-345′ in ağırlığı 1.9 kg’ dır. TSC’ nin kompakt masaüstü yazıcılarından bir diğeri ise TDP-247′ dir.

TDP-345 gibi 247 de direkt termal baskı yöntemi ile çalışır. Bu yöntem ile termal etiketlere baskı yapar. Barkod yazıcının 203 dpi çözünürlükle yaptığı baskılar son derece kaliteli olup çok iyi bir baskı hızına sahiptir. 178 ips baskı hızına ulaşan TSC TPD-247 108 mm genişliğinde etiketleri 2286 mm uzunluğa kadar basabilmektedir. Barkod yazıcıyla bağlantı kurmak için seri, paralel, USB bağlantı tipleri elverişlidir. Yazıcı şık ve özgün bir tasarıma sahip olup sağlam bir kasaya sahiptir. Bu güçlendirilmiş dış yapısı sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. 1.9 kg ağırlıktaki TPD-247 barkod yazıcının boyutları 200 mm X 164 mm X 240 mm’ dir. Ürün hafıza konusunda da oldukça yeterlidir. TSC TPD-247 barkod yazıcı 4 MB flash belleğe ve 8 MB SDRAM’ e sahiptir. Ürünün uyumlu olduğu barkodlar ve 2d kodlar şunlardır: Code 39, Code 39C, Code 93, Code 128 UCC, Code 128, Code 11, Codebar, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN ve UPC 2(5), MSI, ITF, Plessey, Postnet, RSS; DataMatrix, PDF 417, Maxicode, Micro PDF 417, QR Code.

En Ucuz Barkod Yazıcı

En Ucuz Barkod Yazıcı (CMT B 452 barkod yazıcı) günümüzde hemen her alanda ihtiyaç duyulan barkod yazıcıları arasında yerini almaktadır. Yalnızca 169 dolara sahip olacağınız bu cihaz ile barkod yazdırma işlemlerinizi seri ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cihaz ekonomik olmasının yanı sıra uzun ömürlü kullanılabilirliği ile de sizlere uzun dönemli bir tek seferde yapacağınız bir yatırım imkânı sunmaktadır. Cihazın birçok işlevsel özelliği olmakla birlikte en iyi performansı da yazdırma işlemine yansıtmaktadır. 300 metrelik ribon kapasitesiyle %50 ye yakın ribondan tasarruf sağlayarak etiket ve barkod yazdırma işlemlerinizde baskınızın uzunluğu kesintisiz olarak 127mm ye kadar çıkmaktadır.

Cihazla saniyede maksimum ulaşacağınız baskı hızınız 127mmdir. Cihazdaki standart arabirim bağlantı tipleri RS232C, PARALEL VE USB (USB(1.1) dir. Ayrıca isteğinize bağlı olarak LAN bağlantı türünü de seçebilirsiniz. Ayrıca baskınızın genişliğini 108mm ye kadar kendiniz ayarlayabilmektesiniz. Bu fonksiyonel özellikli barkod yazıcı direkt termal (ribonsuz yazdırma) ve termal transfer(ribonlu yazdırma) olmak üzere iki çeşit baskı yöntemiyle de en hızlı şekilde çalışmaktadır. Bu iki baskı yöntemiyle de 203dpi de yüksek çözünürlük kalitesi elde edebilirsiniz. 8 MB Flash ve 16MB SDRAM hafızaya sahip olan cihazda bilgisayarınızda tasarladığınız etiket ve barkod işlem dosyalarınızı rahatlıkla depolayabilir ve istediğiniz an yazdırmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Yapacağınız işlemlerinizi en pratik ve kolay yolla halledebileceğiniz gibi masa üstü çalışma alanlarınızda sizlere yerden de tasarruf sağlayarak kaliteli bir çalışma zamanını oluşturmanızda yardımcı olmaktadır. Sizler de En Ucuz Barkod Yazıcı (CMT B 452) işlevsel özelliklerinden yararlanmak için satış danışmanlarımızla irtibata geçebilir ve yazıcı hakkında detaylı bilgi edinerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

Tsc Barkod Yazıcı Çeşitleri

Alışverişin olduğu her aşama da etiket kullanılır etiketin kullanıldığı her alanda belirli bir sistem ve belirli bir düzen bulunur.

Etiket konusunda önemli bir marka olan TSC barkod yazıları üretimi olan MX640 model barkod yazıcı cihazı yeni nesil bir teknolojiye sahip olan endüstriyel alanlarda kullanılan barkod basan bir cihazdır. Bu ürün LCD ekrana sahip olup bu özelliği cihazın görünümüne de güzellik katmıştır. Diğer barkot yazıcılarında olmayan bir özellik olan üç adet çözünürlüğü bulunmakta 203 dpi – 300 dpi – 600 dpi işte ihtiyaca uygun bir şekilde bu üç çözünürlükten biri kullanılmaktadır. Hafıza kapasitesi ise 128 MB fakat bu 32 GB kadar yükselebiliyor aynı zamanda 256 MB RAM’e de sahiptir. 536 MHz’lik bir hızı bulunmaktadır. Dış görünüşünden bahsetmek gerekirse demir görünümlü bir kasadan oluşmuş olması dolasıyla dış etkilere karşı korunaklı bir yapıya sahiptir. 600 metre kadar uzunlukta olan ribonların kullanımına uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

Seri, USB, Ethernet, Paralel gibi bağlantı noktaları bulunmaktadır. Bu cihaz TSC MX640 modelleri içinde en yüksek çözünürlük sunan bir cihazdır. Barkod uzunluğu ise 2540’dır.

Tsc barkod yazıcılarından TTP-366M modeli hem termal bazlı hem de ribon gerektiren etiketlerde kullanılır. Bu cihazda tıpkı MX640 modeli gibi LCD ekranına sahiptir. Direkt termal ve Termal transfer sistemine uygun barkod üretimi yapmaktadır.

Ethernet, seri, port ve USB bağlantıları sayesinde haberleşmeyi daha kolay sağlayabilmektedir. Reklam ve pazarlama alanlarında uyarı levhaları yapma alanında kullanılmak için çok idealdir. Baskı uzunluğu olarak 2540 mm’dir. Hem 1D barkod ile hem 2D barkodları ile uyumludur. Baskı genişliği 168 mm’dir. Barkod basan yazıcıların özellikleri genellikle aynıdır ancak tek tük ayırıcı noktalarıyla ön plana çıkarlar.

Üretilen ürünler üzerine koyulacak etiket çeşitleri çok fazladır. Her kullanıcı kendi tercihi ve isteği doğrultusunda etiket seçmekte ve ürününe yapıştırmaktadır. Kullanılan etiketlerin kaliteli olması ürününde kaliteli olduğunu gösterir fakat etiketler yine de ürünün maliyetine ve ortamına uygun olarak seçilmelidir. Tsc barkod yazıcılar arasından yaptığınız her seçim ürününüzü sunmamız için büyük bir adımdır.

Toshiba B-SA4T Barkod Yazıcı Özellikleri

Toshiba B-SA4T yüksek çıktı kalitesi ve endüstriyel performansı sayesinde her türlü baskı uygulaması için mükemmel bir çözüm ortağı olan orta derece bir barkod yazıcıdır. Estetik ve ergonomik tasarımı sayesinde ofis içi kullanım için oldukça uygundur ve yüksek çıktı alma performansı ile endüstriyel iş ortamlarında bütün ihtiyaçlara cevap vermektedir. Metal veya plastik dış kaplama seçenekleri sayesinde zorlu kullanım alanlarına uyumluluk sağlayabilir. Toshiba bu barkod yazıcıyı kullanıcının işini kolaylaştırmak adına pek çok aparatın takılıp çıkarılması için üst kapağının açılması yetecek şekilde tasarlamıştır. B-SA4T 152.4 mm/sn ile kullanıcıya sunduğu hızlı baskı olanağı (Güçlü BCI özelliği ile B-SA4T veri akışı olmadan baskı yapabilir) ve kolay erişilebilirlik seçenekleriyle zamandan tasarruf sağlamaktadır. USB 2.0, dahili Lan bağlantı ve Wireless Lan arayüz seçenekleri mevcuttur. Tüm bu ayarlar için ön yüzünde bulunan LCD ekranı kullanmak yeterlidir. Toshiba B-SA4T serisini piyasadaki yazıcılardan ayıran en önemi özelliklerden biri de standart 200 dpi olarak gelen yazıcı kafasını 300dpi (104 mm baskı genişliği imkanı sağlar) yazıcı kafasıyla değiştirerek çözünürlüğü yükseltilebilir bir ürün olma esnekliği sunmasıdır. Ayrıca tüm Toshiba ve Toshiba olmayan sistemlerle uyumluluğu sayesinde kullanıcısını zor durumda bırakmaz.