Argox AS-8000

Şık bir tasarıma sahip olan Argox AS-8000 barkod okuyucu cihazı özellikle perakende satış noktalarında olmak üzere birçok uygulama alanları için kullanımı ideal olan barkod okuyucu cihazları arasında yer almaktadır. Okuma işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan ergonomik tasarıma ve hafifliğe sahip olmaktadır. CCD okuma teknolojisine sahip olan bu barkod okuyucu cihaz, 100 tarama / sn okuma hızına maksimum üst seviye olarak çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra 150 mm mesafeye varan uzaklıklardan dahi tarama işlemlerini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tak ve kullanım teknolojisine uyumluluk gösteren Argox AS-8000 barkod okuyucu cihazı, gri ve siyah olmak üzere iki farklı renk ile üretilip piyasaya sunulmuştur. Orta düzeyde olan bu barkod okuyucu cihaz fiyat performans bileşimi ile de birçok satış ve buna benzer uygulamalarda kullanımı ideal olan cihazlar arasında yer almaktadır. Kablolu bağlantı tiplerine sahip olan bu cihaz 0 C ile + 45 C çalışma ısısı aralıklarında sabit olarak performanslı çalışma göstermektedir. 1.5 metre mesafeden sert zemine yaşanabilecek düşmelere karşı da IP42 koruma standardı sayesinde sağlamlık göstererek kullanıcılarına güven vermekte olan bir barkod okuyucu olmaktadır. Işık yoğunluğunun fazla olduğu ortamlarda dahi okuma performansını yitirmeden tarama işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmektedir. Kompakt tasarıma sahip olması ile 90 gr gibi oldukça hafif bir yapıya sahip Argox AS-8000 barkod okuyucu cihazı, uzun süreli işlemlerde dahi kullanıcısını yormadan işlemlerin biran önce tamamlanmasını sağlamaktadır.

Argox AS-8312

Geniş okuma mesafesine sahip olan Argox markasının AS-8312 barkod okuyucu cihazı, bunun yanı sıra yüksek hızlı tarama olanağını da kullanıcılarına sağlamaktadır. 0 – 600 mm mesafe arasında okuma sağlayabilmesi ile işlemlerin belli bir mesafeye kadar güvenli ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. 450 tarama / sn okuma hızına en fazla çıkabilmesi ile hızlılık ve serilik gerektiren iş alanları açısından işlemlerin performanslı ve verimli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamakta ve böylelikle zaman tasarrufunu en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Bu özelliklerinin yanı sıra düşük maliyeti ile temin edilmesi de avantaj sağlamaktadır. Tek boyutlu barkod okumalarının taramasını yapmasının yanında birçok farklı iki boyuta sahip karekod etiket uygulamalarını da en iyi şekilde tarayabilmektedir. KBW, RS232 ve USB bağlantı ara birimleri ile sistem iletişimini kullanıcılarına sunmaktadır. Uzun ömürlü yapıya sahip olması ile zorlu endüstriyel çalışma ortamlarına ayak uydurmakta ve IP42 koruma standardına da sahip olması ile sert zemine düşmelere karşı 1.5 metre boyunca sağlamlık göstererek kullanıcılarına güven sunmaktadır. O C ile + 50 çalışma ısısı aralıklarında ki ortamlarda performanslı çalışabilmekte olan bu cihaz ofis işlemlerinde, mal kabul ve nakliye gibi alanlarda kullanıcılarına en iyi çözümü sağlamaktadır. Ses ve LED ışıklandırma geri bildirimi ile tarama işlemlerinin hatasız bir şekilde gerçekleştirildiğini kullanıcısına geri bildirmektedir. Kompakt tasarımı sayesinde sadece 176 gr ağırlığında olması ile kullanıcılarını yormadan gerekli işlemlerin tamamlanmasını sağlamaktadır. Birçok özelliği ile uygulamaların verimliliğini ve performansını en iyi şekilde sağlamaktadır. Taşıyıcı aparata da sahip olması ile kullanıcılarının el serbestliğini de olanak tanımaktadır.

 

Argox AS-9500

Argox markasının ilk karekod okuyucu cihazları arasında yer almakta olan Argox AS-9500 barkod okuyucu cihazı, barkod ve karekod okumalarını gerçekleştirmesinin yanında birçok farklı posta kodları ve OCR okumalarını gerçekleştirebilmektedir. 60 fps tarama hızına sahip olan bu okuyucu cihaz, LED ışıklandırma, titreşim ve ses geri bildirimleri ile okumaların doğru bir şekilde gerçekleştirildiğini belirtmektedir. USB HID, RS232, USB COM bağlantı tipleri ile sistem iletişimini sağlamakta olan bu barkod okuyucu cihaz, karmaşık karekod okumalarının yapılmakta olduğu otomotiv, hastane ve laboratuar gibi iş alanlarında kullanımı oldukça uygun ve ideal olan barkod okuyucu cihaz arasında kendine yer bulmaktadır. Tak kullan özelliğine de sahip olan bu cihaz, 0 C ile + 50 C sıcaklık aralığında yer alan çalışma ortamlarında sabit olarak performans kaybı yaşamadan gerekli işlemleri en iyi bir şekilde gerçekleştirmektedir. IP42 koruma standardı ile donatılmış olan bu cihaz, 1.8 metre gibi yüksek bir mesafeden yaşanabilecek düşmelere karşı da sağlamlık göstererek kullanıcılarına güven vermektedir. Bunun yanı sıra okuyucu cihazın iç aksamını tehdit etmekte olan su ve toz gibi zararlı etkilere karşı da kompakt tasarımı sayesinde geçirmezlik göstererek bu tür olumsuz durumlara karşı etkilenmemektedir. Sadece 146 gr ağırlığında olması ile işlemlerinin rahat ve kolay bir şekilde yorgunluk hissi yaşanılmadan tamamlanmasını sağlamakta ve böylece işlem performansı ve verimliliği en üst noktalara taşınmaktadır.

Honeywell 3820 Cordless

Lineer Imager okuma teknolojisine sahip olan Honeywell 3820 Cordless barkod okuyucu cihazı, hafif endüstri işlemlerinin yapılmakta olduğu alanlarda kullanımı uygun olan okuyucu cihazlar arasında yer almaktadır. Hareket serbestîsi bulunan bu barkod okuyucu 270 tarama / sn okuma hızı ile seri bir okuma sağlamakta ve bu nedenle tarama işlemlerinin seri ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak işlemlerin verimliliğini en üst noktaya taşımaktadır. Standart bağlantı tiplerini desteklemesinin yanı sıra sahip olduğu Bluetooth bağlantı ara birimi sayesinde kablosuz iletişim olanağını kullanıcısına sağlamakta ve böylelikle kullanıcılarına esnek kullanım imkânı vermektedir. Gün içerisinde duraksama yaşatmaksızın işlem görebilmesi için sahip olduğu uzun ömürlü batarya ile kesintisiz işlem sağlamaktadır. Şarj edildikten sonra 57 bin okumaya kadar dayanabilmekte olan bataryası sayesinde işlem verimliliği ve performansı arttırmaktadır. Sağlık sektörü ve perakende satış gibi uygulama alanlarında kullanımı ideal olan barkod okuyucu cihazlar arasında yer almaktadır. LED ışıklandırma ve ses geri bildirimi ile tarama işlemlerinin doğruluğunu bildirmekte olan bu cihaz, topladığı bilgileri sisteme şifreleme yaparak gönderme özelliğini de sahiptir. 13 mil barkodu 61 cm mesafeden okuyabilmektedir. O C ile + 50 C sıcaklık aralıklarında olan ortamlarda sabit olarak performanslı çalışabilmekte olan bu barkod okuyucu cihaz sahip olduğu IP41 koruma standardı ile 1.8 metre mesafeden yaşanabilecek sert zemine düşmelere karşı da dayanırlığını korumaktadır.