Motorola Mc75

Kullanıcıların mobil ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak dizayn edilmiş bir ürün olan Motorola MC75 bir çok özelliği bünyesinde bulunduran bir üründür. Gerek taşınabilir  özellikte bir bilgisayar, mobil telefon, resim ve video yakalayabilme özellikleri, gerekse toz ve su geçirmeme özelliği Motorola MC75’in dikkat çeken özellikleri arasında yer almaktadır. Bu özellikleri Motorola MC75’e aynı kategoride yer alan diğer ürünlere göre daha çok tercih edilen bir ürün olmasını sağlamaktadır.

motorola mc75

Motorola El Terminali Darbelere Dayanıklı Mı?

Endüstriyel faaliyetler için tasarlanan bir ürün olan Motorola MC75 oldukça sağlam bir yapıya sahip olup özellikle düşmeye ve darbelere karşı özel olarak imal edilmiştir. Sahip olduğu VGA ekranı görüntü kalitesi ve performansı ile kullanıcılara önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca ekran genişliği de bir diğer kullanım avantajı olarak göze çarpmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu GPS teknolojisi sayesinde kullanıcı lokasyonunun kolaylıkla belirlenebilmesini sağlamakta, bu sayede mevcut yere hemen erişilebilmektedir. Motoroloa MC75 el terminalinin mevcut bulunan 3G özelliği sayesinde veri aktarımı sınırsız olan modellerinin haricinde bluetooth ve WLAN gibi mesafelerde veri aktarımı sağlayan modelleri de bulunmaktadır.

Motorola MC75 El Terminali Teknik Özellikleri

Motorola MC75 el terminalinin WLAN, RS232 ve USB bağlantı özellikleri yanı sıra sahip olduğu 128 MB RAM ve 512 MB flash bellek özelliği önemli teknik özellikleri arasında yer almaktadır. 15.24 cm (L) * 8.4 cm (W) * 4.4 cm (D) ebatlarında bir el terminali olan Motorola MC75 el terminali 640 * 480 trasnfelctive color 3.5″ full VGA backlight ekrana sahip olup, XScale PXA270 624 MHZ processor işlemciyi bünyesinde bulundurmaktadır. 422 gr ağırlığında olan Motorola MC75 el terminali -10 C ila +50 C çalışma ısısına sahip bir el terminalidir. Microsoft Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip olan Motorola MC75 el terminali numeric , AZERTY, QWERTZ, QWERTY, DSD (opsiyonel) tuş takımlarına sahip olup, 3 megapixel kamerası bulunmaktadır.

Honeywell Dolphin 9900

Taşınabilir bilgisayar el terminali modelleri arasında yer alan Dolphin 9900 el terminali cihazı, bilgi toplama performansı ve verimliliği arttırılmış olan cihazlar arasında yer almaktadır. Intel PXA270 624 Mhz işlemciye sahip bu el terminali, Windows Mobile 6.1 işletim sistemine de sahiptir. Gürültü ortamlarda dahi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebildiği sesli komutlarla işlem görme özelliğine de sahiptir. USB ve seri port bağlantı ara birimlerinin yanı sıra kablosuz bağlantı tipleri ile de iletişim sağlayabilmekte olan bu el terminali GPS ile yeri bulunmuş olan ve gidilmesi gereken lokasyon bilgisini de en iyi şekilde kullanıcılarına aktarmaktadır. 1024 MB RAM ve 256 MB Flash ROM hafıza kapasitesi ile yüksek boyutlu verilerin bile depolama işlemlerini en iyi şekilde kullanıcılarına sağlayabilmektedir. Daha sağlıklı ve kaliteli imaj yakalama olanağını kullanıcılarına sağlamak adına Adaptus Imagıng 5.0 teknolojisini de kendisinde bulundurmaktadır. Tek boyutlu barkod okumasını seri bir şekilde gerçekleştirebilmesinin yanı sıra iki boyutlu barkod okumalarını da hızlı bir biçimde çözümleme yapabilmektedir. – 10 C ile + 50 C sıcaklık aralıklarında olan ortamlarda performanslı bir şekilde çalışabilmektedir. IP 64 koruma standardına sahip olması ile 1.5 metre mesafelerden sert zemine düşmelere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. 56 full alfa numerik ve 35 numerik olmak üzere iki farklı tuş takımına sahip Dolphin 9900 el terminali cihazı, 606 gr ağırlığındadır. Pek çok özelliğe sahip olması ile kullanıcılarına işlemlerin performans ve verimlilik ile gerçekleştirilmesini olanaklı bir hale getirmiştir.

Motorola ES400

Teknoloji devi Motorola’nın mobil bilgisayar sektörüne kazandırdığı son teknoloji ürünü modellerden biri de Motorola ES400. Cihaz, zengin donanımı ve üstün teknolojisi ile rakiplerini geride bırakacak yeteneklere sahip bir ürün.

Motorola ES400, sistem merkezi ile senkronize çalışabilme, aynı anda iletişim kurabilme, veri yükleme ve güncelleme gibi işlemleri, hızlı ve güvenilir şekilde yapabilmektedir. Cihaz şık tasarımının yanında, sahip olduğu yeteneklerle bir akıllı telefon özelliği taşımaktadır. 3.2 MP gelişmiş kamerası ile yüksek çözünürlüklü ve kaliteli resim çekme, barkod okuma ve video kaydetme özeliklerine sahip olan Motorola ES400 el terminali, hafif yapısıyla, özellikle hareketli kullanıcılar için ideal bir üründür. Ayrıca 600 Mhz illemciye ve Windows Mobile işletim sistemine sahip olan Motorola ES400 el terminali, 256 MB RAM ve 1 GB flash belleği sayesinde geniş veri depolama hizmeti vermektedir. USB, WLAN ve Bluetooth bağlantı arabirimleri ile güvenli ve hızlı veri aktarımı sağlamaktadır.

Motorola ES400 el terminali, IP 42 standartlarına göre dayanıklı olarak üretilmiştir. Cihaz 1.2 metreden sert zemine düşmelerden sonra sorunsuz çalışabilmektedir.