Argox AS-9500H

Argox AS-9500H Cmos sensor okuma teknolojisiyle okuma yapabilen 146 gr agırlıgında olan ve 60 fps okuma hızına sahip bir barkod okuyucudur. Argox okuma mesafesi ile kullanıcıların işini kolaylaştıran bir barkod makınesi olarak göze çarpmaktadır.AS-9500H 24-102 mm okuma mesafesi ve 4 mil (1B) 6.7 mil (2B) olan çözürlügüyle bir barkod makınesinden fazlası olarak degerelendirebilmektedir.

Argox AS-9500Argox AS-9500H barkod okuyucu okuma bildirimi ise Led ışıklandırma ve ya Titreşim ve ses olarak kullanıcı tarafından seçilebilmektedir.AS-9500H baglantı tipi olarak ise 4 seçenek birden sunamktadır.Bunlar ise şu şekildedir;(RS-232), (USB Hıd), (USB Virtual Com), (Kablolu) olarak kullanıcının begenisine sunulmuştur. Barkod okuyucunun çalışma sıcaklıgı (0 °C to +50°C ) dereceleri arasındadır.Barkod okuyucunun darbe dayanıklılıgı 1.8 metredir. Barkod okuyucunun renk seçenekleri ise Beyaz ve Mavi olarak üretilmiştir.Boyutları hakkında ise üretici şirketten bir bilgi verilmiştir. Barkod okuyucuyu ozellıkleri,ergonomık yapısı ve kalıtesiyle kullanıcının isteklerini fazlasıyla karşılayacaktır.

Newland NLS-FM420

Tek boyutlu barkod okuma işlemlerini gerçekleştirebilmesinin yanı sıra iki boyutlu karekod okumalarını gerçekleştirebilmekte olan Newland markasının NLS-FM420 barkod okuyucu cihazı, perakende satış işlemlerine yönelik olarak tasarlanmış bir modeldir. 60 fps okuma hızına sahip bu cihaz, kompakt bir tasarıma ve aynı zamanda kolay uyum sağlayabilmekte olan bir yapıya sahiptir. Barkod sembollerine göre değişmekte olan okuma mesafesi 35 mm – 210 mm arası bir değişkenlik ile okuma işlemlerine sağlamaktadır. LED ışıklandırma ve ses okuma bildirimine sahip NLS-FM420 barkod okuyucu, bu sayede tarama işlemlerinin doğru ve hatasız bir şekilde gerçekleştirildiğini kullanıcısına geri bildirmektedir. Silik ve kalitesi olmayan barkod okuma işlemlerini de sağlayabilmesi ile bu anlamda kullanıcılarına avantaj sağlamakta olan bu cihaz birçok anlamda da sağlamlık göstermektedir. Özellikle cihazın iç aksamlarını tehdit etmekte olan su ve toz gibi zararlı etkenlere karşı korunaklı kalması ile bu anlamda kullanıcısına güven sağlamakta olan bir barkod okuyucu cihaz olmaktadır. USB ve seri port bağlantı tiplerine sahip olması ile sistem haberleşmesini sağlamakta olan bu cihaz, – 5 ile + 45 C ısı sıcaklıkları arasında sabit olarak performanslı bir şekilde çalışabilmektedir. 70 gr gibi oldukça hafif bir tasarıma sahip bu okuyucu cihazın masaüstü kullanım imkânı da bulunmaktadır. Aynı zamanda ışık yoğunluğunun fazla olduğu ortamlarda dahi tarama işlemlerini en iyi şekilde sağlamakta olan barkod okuyucu cihazlar arasında yer almaktadır

Newland NLS-HR100

El tipi barkod okuyucu modelleri arasında yer almakta olan Newland NLS-HR100 barkod okuyucu cihaz, tek boyutlu barkod okuması gerçekleştirebilmekte olan okuyucu cihazlar arasında yer almaktadır. Yüksek performansa sahip bu okuyucu cihaz,  kullanıcısının verimliliğini arttırmak ve rahat bir kullanım olanağı sağlamak için tasarlanmıştır. CCD imaj sensörüne sahip bu cihaz, USB HID, seri port ve KBW bağlantı tipleri ile sistem iletişimini gerçekleştirmektedir. Okuma hızı 300 tarama / sn gibi yüksek hıza ulaşabilmesi ile tarama işlemlerinin seri bir şekilde gerçekleşmesini sağlamakta ve bu sayede işlemlerinin performansını en üst noktalara çıkarmaktadır. Aynı zamanda NLS-HR100 barkod okuyucu cihaz 25 mm – 390 mm arası bir okuma mesafesine de sahip olmaktadır. Sahip olduğu okuma hızı ve okuma mesafesi ile stok kontrol, ofis işlemleri, perakende satış, depolama ve lojistik gibi daha birçok iş alanların da kullanımı ideal olan barkod okuyucu cihazları arasında kendisine yer bulmaktadır. Ses ve LED ışıklandırma okuma geri bildirimine sahip bu cihaz 0 C ile + 50 C ısı aralıklarında performans bir şekilde işlem uygulamaktadır. 1.5 metre mesafeden sert zemine düşmelere karşı sağlamlık göstermesi ile de kullanıcısına güven sağlamaktadır. Siyah ve beyaz renkleri ile piyasa sürülmüş olan bu barkod okuyucu, kompakt tasarımı sayesinde sadece 105 gr ağırlığında olması ile seri okuma hızına karşılık bu işlemlerin kullanıcısını yormadan gerçekleşmesini sağlayarak verimliliği daha da arttırmaktadır.

DATALOGIC MAGELLAN 3200VSİ BARKOD OKUYUCU

Çok yönlü lazer okuma teknolojisine sahip Magellan 3200Vsi barkod okuyucusu, performanslı olmasından dolayı yüksek satışın gerçekleştirildiği iş sektörleri için kullanımı ideal olan cihazlar arasında kendine yer bulmaktadır. Hasarlı ve yıpranmış barkod okumalarını da en iyi şekilde gerçekleştirebilmekte olan bu cihaz geniş okuma mesafesine sahip olması ile birçok farklı ölçeğe sahip barkodların okuma işlemini en iyi şekilde sağlamaktadır. Saniyede 39 milyon piksel okuma hızına sahip olması seri işlem fırsatını kullanıcılarına sunmaktadır. Güncelleme ve yazılım yönetimi gibi birçok gerekli olan ihtiyaçları karşılamak için kart yuvasına da sahip bu barkod okuyucunun O C ile + 40 C çalışma aralığına da sahiptir. Keyboard Wedge, seri port ve USB bağlantı tiplerini desteklemekte olan bu cihaz dijital ekrandaki barkodları en iyi şekilde algılamasını gerçekleştirebilmektedir. 1.1 kg ağırlığı ve küçük ebadı ile kullanılacağı alanda pek fazla yer kaplamamakta olan masaüstü barkod okuyucu cihazları arasında kendisine yer bulmaktadır. Ayrıca bu cihaz, LED ışıklandırma ve ses okuma bildirimine sahiptir.