Motorola WT4000

Tescillenmiş kalitesi ve tecrübesiyle yıllardır elektronikte bir numara olan Motorola, aynı kalite ve tecrübeyi el terminalleri üretimine de yansıtmıştır. İşte bu alanda sektöre kazandırdığı modellerden biri de Motorola WT4000 el terminali modelidir.

Motorola WT4000 el terminalinin en göze çarpan özelliklerinden biri, eş zamanlı haberleşme olanağı sunmasıdır. Böylece diğer operatörlerle iletişimde kolaylık sağlamaktadır. Cihaz, ses komutlarına duyarlı tasarlanmıştır ve giyilebilme özelliğine sahip olarak üretilmiştir. Dolayısyla hem cihazı kullanıp hem de aynı anda yük taşıyabilirsiniz. Bu kullanıcı dostu tasarımının yanısıra hızlı ve güvenli veri aktarımı sağlayan PXA270 işlemci ve Windows CE 5.0 işletim sistemi, teknik iç donanımın en önemli parçalarıdır. Ayrıca Motorola WT4000 el terminali, 64 Mb RAM dahili ve 128 MB harici belleği sayesinde geniş veri depolama alanı sağlamaktadır.

Motorola WT4000 el terminali USB, Bluetooth, RS232 ve kablosuz WLAN bağlantı sistemleri sayesinde uzak mesafeden dahi hızlı ve güvenli veri aktarımını sağlamaktadır. Yaklaşık 1.2 metreden düşmelere, darbe ve zararlı madde kaçmasına karşı IP54 standartları ile koruma sağlamaktadır.