Motorola PPT 8800

Dünyaca ünlü elektronik markası Motorola’nın, el terminali alanında geliştirdiği çok donanımlı modellerinden biri de PPT 8800 el terminali modelidir. Kalite ve tecrübe olarak kendini kanıtlamış bir dünya markası olan Motorola’nın el terminali alanında da kendini kanıtladığı modellerden biridir.

Motorola PPT 8800 modeli, minyon tasarımı, ele ve cebe sığma özelliği ile kullanıcıya, kolay ve rahat bir kullanım sunmaktadır. Küçük boyutlu tasarımının aksine geniş ve renkli ekranı işlem yaparken de kolaylık sağlamaktadır. Intel XScale 400 Mhz işlemci ve Microsoft Windows Mobile 2003 for Pocket PCs işletim sistemi ile zengin iç donanım sağlanan ürün, 64 MB RAM ve 64 Mb flash bellek hafızaya sahiptir. Bu modelde USB, Bluetooth, WLAN, RS232 ve IrDA bağlantıları ile kolay veri ulaşımı sağlamaktadır. RSS sistemi ile tek boyutlu barkodları okuyabilme özelliği de modelde bulunan bir diğer özelliktir. Minyon yapısının aksine dayanıklılığı test edikmiş bir ürün olup, birden fazla düşmede dahi donanımını koruyabilmektedir.

Motorola PPT 8800 modeli, -10 C ve 50 C sıcaklık koşullarına uygun olarak üretiliş en dayanıklı el terminali modellerinden biridir.