Motorola MC75

Motorola MC75 teknolojinin son basamağına kadar ilerlemiş olan bir üründür. Bir cep telefonu boyutunda olan bu el terminali, GSM özelliğini de desteklemektedir. Yoğun çalışma şartlarınız esnasında, yanınızda 2 cihaz birden taşımak istemiyor iseniz, bu ürün tam size göre. Yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde, görüntüleri otomatik olarak odaklayabilmekte ve gerekli durumlarda flaş özelliğini çalıştırabilmekte olan bu cihaz sayesinde, barkodların kolaylıkla okunmasını sağlayabilecek, gerekli gördüğünüz görüntüleri yakalayabileceksiniz. Ayrıca Bluetooth ve USB girişi sayesinde dosya aktarımını sağlayabileceğiniz gibi, ağ kurulumu yaparak ağınızda bulunan diğer cihazlara da bağlanabilme imkânı bulabileceksiniz.

Motorola MC75 ile istediğiniz her zaman internet ulaşımınızı sağlayabileceksiniz. Bunun için WLAN özelliğini kullanabileceğiniz gibi, çok daha hızlı bir internete sahip olmanızı sağlayacak olan 3G teknolojisini de kullanabilirsiniz. GPS özelliği sayesinde, istediğiniz her yeri harita üzerinde görebilir ve ulaşmak istediğiniz yerin tarifine ulaşabilirsiniz. Profesyonel işletim sistemine sahip olan bu ürün sayesinde birçok özelliği tek bir yerde bulabilecek ve geniş uygulama seçeneklerini kullanma şansına erişebileceksiniz.

Tüm dayanıklılık testlerinden geçmiş olan bu ürün, 80 derecelik bir aralıkta çalıştırılabilir iken, 120 derece sıcaklık aralığında da kapalı olarak saklanabilmektedir. Ham maddesinin polietilen olması sayesinde, su ve toza karşı da ekstra dayanıklı olmasının yanı sıra 1,5 metreye kadar yüksekliklerden düştüğünde herhangi bir problem ile karşılaşılmamaktadır.

Motorola MC75 geniş kullanım alanları ve her ortamda kullanabilmenizi sağlayacak dayanıklılık özelliği ile iş yerinizde ihtiyacınız olan herzeye tek bir ürün ile ulaşmanız mümkün olacaktır.