Motorola Mc75

Kullanıcıların mobil ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak dizayn edilmiş bir ürün olan Motorola MC75 bir çok özelliği bünyesinde bulunduran bir üründür. Gerek taşınabilir  özellikte bir bilgisayar, mobil telefon, resim ve video yakalayabilme özellikleri, gerekse toz ve su geçirmeme özelliği Motorola MC75’in dikkat çeken özellikleri arasında yer almaktadır. Bu özellikleri Motorola MC75’e aynı kategoride yer alan diğer ürünlere göre daha çok tercih edilen bir ürün olmasını sağlamaktadır.

motorola mc75

Motorola El Terminali Darbelere Dayanıklı Mı?

Endüstriyel faaliyetler için tasarlanan bir ürün olan Motorola MC75 oldukça sağlam bir yapıya sahip olup özellikle düşmeye ve darbelere karşı özel olarak imal edilmiştir. Sahip olduğu VGA ekranı görüntü kalitesi ve performansı ile kullanıcılara önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca ekran genişliği de bir diğer kullanım avantajı olarak göze çarpmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu GPS teknolojisi sayesinde kullanıcı lokasyonunun kolaylıkla belirlenebilmesini sağlamakta, bu sayede mevcut yere hemen erişilebilmektedir. Motoroloa MC75 el terminalinin mevcut bulunan 3G özelliği sayesinde veri aktarımı sınırsız olan modellerinin haricinde bluetooth ve WLAN gibi mesafelerde veri aktarımı sağlayan modelleri de bulunmaktadır.

Motorola MC75 El Terminali Teknik Özellikleri

Motorola MC75 el terminalinin WLAN, RS232 ve USB bağlantı özellikleri yanı sıra sahip olduğu 128 MB RAM ve 512 MB flash bellek özelliği önemli teknik özellikleri arasında yer almaktadır. 15.24 cm (L) * 8.4 cm (W) * 4.4 cm (D) ebatlarında bir el terminali olan Motorola MC75 el terminali 640 * 480 trasnfelctive color 3.5″ full VGA backlight ekrana sahip olup, XScale PXA270 624 MHZ processor işlemciyi bünyesinde bulundurmaktadır. 422 gr ağırlığında olan Motorola MC75 el terminali -10 C ila +50 C çalışma ısısına sahip bir el terminalidir. Microsoft Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip olan Motorola MC75 el terminali numeric , AZERTY, QWERTZ, QWERTY, DSD (opsiyonel) tuş takımlarına sahip olup, 3 megapixel kamerası bulunmaktadır.