Motorola MC70

Motorola üreticileri Motorola MC70 ürününü piyasaya sunarken, barkod okuma görevi için kullanılacak olan bir el terminalinden çok daha fazlasını sizler ile buluşturmayı vaat etmiştir. Motorola MC70 ile tanışma fırsatı bulan kullanıcılar ile vaat edilenden çok daha fazlasını bulmuşlardır. Bu ürün iş yeriniz için gerekli olan teknolojinin son basamağında bulunup, istediğiniz her şeyi size sunmaktadır.

Ürün profesyonel bir işletim sistemi olan Microsoft Windows Mobile 5,0 işletim sistemine sahiptir. Son sürüm işletim sistemlerinden birine sahip olması sayesinde, eklenti yükleme esnasında büyük esneklikler sağlamaktadır. Cihaza Office, pdf okuyucu, barkod sınıflandırma, sayım yapma, not tutma gibi birçok eklentiyi yükleyerek, kişiselleştirme imkânına sahipsiniz.

1 ve 2 boyutlu barkodlarını hatasız bir şekilde okuyarak, düzenleme imkânı sunan bu ürün geniş tuş takımları sayesinde kolay kullanım özelliği sağlamaktadır. Ayrıca oldukça şık bir ekrana sahip olmasının yanı sıra, renkli ekran özelliği ile de görüntüleri daha net görünebilir şekilde elde etmenize imkân vermektedir. Çok yönlü olarak kullanılabilmesinin yanı sıra, sağlamlık testlerinden birçok kez geçmeyi başararak, kendini ispatlamıştır. Cihaz -10 derece ile +50 derece arasında sorunsuzca çalışabilmekte ve nem, toz, su gibi dış etmenler nedeni ile de zarar görmemektedir.

Depo sayımı, saha çalışmaları gibi barkod sistemine ihtiyaç duyulabilecek her yerde kullanabileceğiniz Motorola MC70 ürünü, alanının en iyilerinden birisi olarak, sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır.