Motorola MC55

Motorola MC55 rahatlıkla taşınabilecek küçüklükteki boyutu ve ergonomik tasarımı ile kullanıcılarının beğenisi toplamış durumda. Motorola MC55’nin boyutu ne kadar küçük olsa da, özellikleri için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Birçok büyük el terminalinin yapabileceği her şeyi yapabilecek olan bu ürün, kolay kullanımı ile de kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. Tuş takımında bulunmakta olan numeric ve alfanumeric özellikleri yazım kolaylığı sağlamanın yanı sıra barkod girişlerinde yanlış yazımların oluşma riskini azaltmaktadır.

Yüksek çözünürlük kalitesine sahip olan kamerası ile barkod okutabilir ya da fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca otomatik odaklanma özelliği sayesinde de görüntüleriniz daha net olacak, barkod okuturken zorlanmayacaksınız. Profesyonel bir işletim sistemine sahip olan bu ürün sayesinde istediğiniz zaman internete girebilir ve beklediğiniz mailleri kontrol edebilir, dosya alabilir ya da yollayabilirsiniz. WLAN özelliğinin yanı sıra USB ve bluetooth özelliği ile de aktarım yapabilirsiniz. Ayrıca kendi ağınızı oluşturarak, iş yerinizde bulunan diğer el terminalleri, bilgisayarlar ya da akıllı telefonlar ile her an bağlantı halinde kalabilir, istediğiniz zaman farklı cihazlardaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ürünün bir diğer avantajı da, şarj ömrünün uzun olmasıdır. Otomatik ekran parlaklığı özelliğinin eklenmesi ile birlikte, daha uzun süre şarjı dayanmaya başlamıştır. Böylelikle cihaza en çok ihtiyacınız olduğu anda, şarj bitme problemi ile de karşılaşmamış olacaksınız. Motorola firmasının üretmiş olduğu Motorola MC55 darbelere karşı dayanıklı yapısı ile de her koşulda kullanılabilecek bir cihaz olma özelliği taşımaktadır. Motorola MC55 işlerinizi kolaylaştıracaktır.