Motorola MC35

Motorola MC35 el terminali size birçok cihazı aynı anda sunmaktadır. Motorola MC35 ile barkod tarayabilir, barkod okutabilir ya da cihaza barkod girişi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Motorola firmasının üretmiş olduğu teknolojinin son noktasında yer almakta olan ürün ile her zaman maillerinizi kontrol edebilir, beklediğiniz acil dosyalara ulaşabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü kamerası ile yalnızca barkod okutmak ile kalmaz, görüntü de yakalayabilirsiniz. Office ve pdf destekli eklentiler yükleyebilir bu eklentiler yardımı ile tüm belgelerinizi okuyabilir üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca GPS özelliği sayesinde, dünya üzerindeki her yerin haritasını ekranınız üzerinde görebilir ve ihtiyaç Duyduğunuz da yol tarifi alabilirsiniz. Yüksek ses kalitesine sahip hoparlör sistemi ve kulaklık girişi sayesinde çalışırken sıkılmayacak, müzik dinleme imkânına sahip olacaksınız

Motorola MC35, şık görünümünden beklenmeyecek kadar dayanıklı bir cihaz olma özelliği taşımaktadır. Cihaz -20 dereceden 50 dereceye kadar, 70 derecelik geniş sıcaklık aralığında çalışabilme ve 120 dereceye kadar olan aralıklarda da kapalı halde saklanma imkânı tanımaktadır. Ayrıca cihaz; nem, toz ve suya karşı da dayanıklı olup, saha çalışmaları ya da soğuk hava depolarında yapılan çalışmalar gibi zorlu çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek kapasiteye sahiptir.

64 MB belleğe sahip olan Motorola MC35, 128 MB büyüklüğüne kadar olan harici bellekleri de desteklemektedir. Daha büyük bir dosyayı depolamak istiyor iseniz, Motorola MC35’in USB özelliği yardımı ile bağlantı sağlayabilir ve USB içerisinde saklamış olduğunuz dosyalarınızı gerekli gördüğünüzde cihazınıza aktarabilirsiniz.