Motorola MC1000

Motorola MC1000 geniş ekran görümü ve tuş takımı ile verilerin girişini ve okunmasını kolaylıkla sağlayabilmektedir. Bu özelliği ile kullanıcısına büyük kolaylık sağlayacak olan Motorola MC1000 enerji kullanımı özelliği ile de kategorisindeki benzerlerinden bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Ürün diğer el terminallerinin aksine pil ile çalışmaktadır. Saha çalışmaları yapan kullanıcıları için önemli bir avantaj sağlayan pil kullanımı sayesinde, çalışmalarınıza nerede devam etmeniz gerekir ise gereksin, ihtiyacınız olan tek şey bakkallarda dahi bulabileceğiniz kalem pillerdir.

Kendine ait 32 MB belleğe sahip olan bu ürün, harici bellekleri de desteklemekte ve ilave hafıza eklemenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca veri transferi için kullanabileceğiniz USB özelliği sayesinde çok daha geniş depolama ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak verecektir. Ürünün USB sayesinde dosya aktarımının yanı sıra kısa mesafelerde Bluetooth özelliğini daha uzak mesafeler için ise WLAN ya da internet üzerinden dosya aktarım seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Yalnızca 250 gram ağırlığa sahip bu aletin hafifliği büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle saha çalışması yapan çalışanlar tarafından ürünün taşınması oldukça kolay olacaktır. Ayrıca ürün IP54 dayanıklılığına sahip olan cihaz 1,2 metreye kadar yükseklikler için düşmeye dayanıklıdır. Polietilen kaplı olan Motorola MC1000 su, toz ve nem gibi dış etmenlere karşı da dayanıklı olup, minimum ve maksimum sıcaklıklarda da kulanım imkânı sağlamaktadır. Zor şartların ürünü olarak adlandırılmakta olan Motorola MC1000 sizi asla yalnız bırakmayacaktır.