MOTOROLA LS 3408 ER BARKOD OKUYUCU

Motorola LS 3408 ER barkod okuyucu sağlam yapısı ve geniş okuma menzili ile ön plana çıkar. Endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere geliştirlmiştir. Barkod okuma işlemlerinde hızı ve sağlamlığıyla üst düzey performans göstererek kullanıcıları memnun etmesini sağlayan bir cihazdır.

LS3408 ER barkod okuyucu el tiplidir. El de yapılan okumalarda saatlerce çalışılsa bile ele zarr vermeyen ergonomik bir yapıya sahiptir. Kullanım kolaylığı ile rahat çalışma imkanı sunar. Kablolu bağlantı özelliğine sahiptir. Kullanıcı barkod okumak için barkodu yaklaştırmasına gerek kalmaz, bu özellikte  kullanıcı açısından çok önemli bir yere sahiptir. Barkodları 10 cm ile 13.5 cm arasındaki mesafelerden rahatlıkla okuyabilir. Hastanelerde, sağlık kuruluşlarında ve depolarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca üretimu  alanlarının zorlu şartlarında da başarıyla görev yapar. Yoğunluğun olduğu iş yerleri için ideal bir cihazdır. Seri okuma kapasitesine sahiptir. Multi interface özelliği sayesinde yıpranmış, kalitesiz, eski barkodları da uzak mesafeden rahatlıkla okur ve farklı hostlarla da rahatlıkla kullanılabilir.

1D lazer barkod okuyucu özelliğine sahiptir. Reading pitch özelliği +/- 65 derece , Reading Angle Roll özelliği 10 derece, Reading Angle Skew özelliği ile de +/-+60 derecedir. Işık kaynağı 650 nm Lazer diyottur. Okuma hızı 36 t/s dir. Minimum kontrast oranı yüzde yürmü beş ile sınırlandırılmıştır. Kablolu bağlantı imkanı vardır. Dört çeşit bağlantı arayüzü ne sahiptir. USB ile RS 232, Keyboard Wedge, IBM 46XX ile bağlantı kurulabilir. Bekleme akımı 50 mA ile 4.5 VDC dir. IP 65 ratingi sayesinde toz, nem gibi bileşenlere karşı dayanıklıdır. 2 metre mesafeden yere düşmeye karşı defalarca test edilmiş bu testlerden başarıyla geçmiştir. Bu yükseklikten beton zemine düşse dahi zarar görmez.  -30 C derece ile 50 C derece arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. -40 C derece ile 70 C arasında saklama koşullarına sahiptir. Sesli beeper özelliği ve görsel uyarı özelliği sayesinde geri bildirim özelliğine sahiptir. Barkod okunduğu anda sesli beeper devreye girer ve cihaza yerleştirilen led ışıkları yanmaya başlayarak geri bildirim özelliği sağlanır.

Eni 74.3 mm, boyu 186.5 mm, derinliği 122.5 mm, ağırlığı 356 gramdır. Firma tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır. Talep edildiği takdirde 1,3 ve 5 yıllık paketler tercih edilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.