MOTOROLA LS 3008 BARKOD OKUYUCU

Motorola LS  3008 hafif ve egonomik yapısıyla endüstriyel alanlar için üretilmiş olan barkod okuyucularındandır. Eşsiz okuma ve hareket algısı performansına sahiptir. Kullanım alanları genellikle endüstriyel alanlar, sağlık kuruluşları ve perakende ortamlarında başarıyla görev yapar. Üstün kullanım rahatlığına sahiptir. Kullanım kolaylığı sayesinde kullanıcılar arasında da çok sevilen bir üründür. İşleri kolaylaştırır, verimliliği arttırır, performansın üst düzeyde olmasını sağlar, seri ve sağlam yapısıyla da zor şartlarda çok iyi çalışır. Minimum hata ve aksaklıkların oluşmaması için üretilmiştir. Multi line barkod okuma özelliği sayesinde okunacak olan barkodu kendi hedefler, bulur ve kolaylıkla okur. Kullanıcının barkodu bulma gibi gereksinimi ve zaman alıcı detaylar ortadan kalkar. İşleri oldukça kolaylaştırır. Motorola nın sıvı polimer teknolojisi sayesinde barkodlar kırışmış, zarar görmüş, deforme olmuş olsa bile rahatlıkla okur. Bu sektörde eşi olmayan bir hareket algısına sahiptir. Bu hareket algısı sayesinde aksaklıkları minimuma indirirken kullanıcı dostu olma özelliğini taşır.

Barkod okuyucu tipi 1D lazerdir. Reading Angle Pitch özelliği  +/-60 derece de, Reading Angle Roll özelliği 35 derecedir. Reading Angle Skew özelliği -/+60 derecedir. Işık kaynağı 650 nm Lazer diyot, okuma hızı 200 t/s dir. Minimum kontrast oranı yüzde yirmibeş tir. Kablolu bağlantı özelliğine sahiptir. Beş çeşit bağlantı özelliği vardır. USB, Rs 232, Keyboard Wedge, IBM 46XX, Wand çeşitler arasındadır. Çalışma akımı 140 mA 5VDC ‘dir. Ambien light 86.111 Lux tur. IP 53 ratingine sahiptir. 2 metre yükseklikten yere düşmeye karşı dayanıklıdır. Çalışma sıcaklığı diğerlerine göre daha düşük ve hassastır. 0 C derece ile 50 C derece arasında rahatlıkla çalışabilir. Saklama sıcaklığı -40 C derece ile 70 C derece arasındadır. İki çeşit uyarı özelliği vardır. Sesli beeper özelliği sayesinde sesli uyarı, led ışıkların cihaza yerleştirilmesi sayesinde görsel uyarı özelliğine sahiptir. Barkod okunduğunda led ışıklar yanar ve geri bildirim sağlanır. Eni 68 mm, boyu 170 mm, derinlik 93 mm, ağırlığı 181 gramdır.

Motorola LS 3008 elde rahatsızlık vermeyen yapısıyla saatlerce kullanım kolaylığı sağlar. Firma tarafından bir yıl garanti servisi ücretiz olarak verilir. İstenildiği takdirde firma tarafından 1,3 ve 5 yıllık garanti paketleri tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.