Motorola ES400

Motorola ES400, modern dünyaya uyum sağlamış ve teknolojinin ilerlediği son noktada bulunmakta olan kullanışlı bir el terminalidir. Motorola ES400 el terminaline sahip iseniz, işleriniz çok daha kolay ilerleyecektir. Yalnızca bir cep telefonu boyutunda olan bu ürünün yetenekleri, boyutundan çok daha büyüktür.

Dünyanın neresinde olursanız olun, bu ürün yardımı ile bağlı olduğunuz ağa ulaşabileceksiniz. Böylelikle dosya alışverişlerinizi rahatlıkla takip edebilecek ve her an işlerinizin ve çalışanlarınızın takibini yapabileceksiniz. Barkod okumak için dizayn edilmiş olan el terminali yardımı ile satışını yapacağınız ürünleri rahatlıkla okutabileceksiniz. Ürünün ekranını istediğiniz zaman otomatik olarak yan döndürme şansına sahipsiniz, bu özellik sayesinde ekrana düz olarak sığdıramadığınız barkodları da kolaylıkla okutabileceksiniz. Ayrıca ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünün kamerası sayesinde yalnızca barkod kodlarınızı okutmak ile kalmayacak, gerekli olduğu zamanlarda fotoğraf da çekebileceksiniz. Yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde evrakların da rahatlıkla fotoğrafını çekebileceksiniz, üstelik otomatik flaş özelliği ile en net görüntüyü alabileceğiniz ayarı ile kaliteli görüntüler elde edebileceksiniz.

Alet son yılların en kolay ve en pratik dosya aktarım özelliği olan bluetooth özelliğini desteklemektedir. Ayrıca wifi özelliği sayesinde de internet üzerinden dosyalarınızı yollayabilir, her an maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Alanında en iyilerden birisi olan Motorola tarafından üretilmekte olan Motorola ES400 dokunmatik klavyeye sahiptir. Dokunmatik klavyesi sayesinde kolay veri girişi sağlayan Motorola ES400, yalnızca istenen kişilerin erişimini sağlamak için güçlü bir güvenlik sistemi oluşturmuştur. Ancak erişimine izin verilen kişilerin parmak izleri yardımı ile kilidi açılan bu teknolojik ürün sayesinde, bilgileriniz her zaman yanınızda ve güvende olacaktır.