Motorola ES400

Teknoloji devi Motorola’nın mobil bilgisayar sektörüne kazandırdığı son teknoloji ürünü modellerden biri de Motorola ES400. Cihaz, zengin donanımı ve üstün teknolojisi ile rakiplerini geride bırakacak yeteneklere sahip bir ürün.

Motorola ES400, sistem merkezi ile senkronize çalışabilme, aynı anda iletişim kurabilme, veri yükleme ve güncelleme gibi işlemleri, hızlı ve güvenilir şekilde yapabilmektedir. Cihaz şık tasarımının yanında, sahip olduğu yeteneklerle bir akıllı telefon özelliği taşımaktadır. 3.2 MP gelişmiş kamerası ile yüksek çözünürlüklü ve kaliteli resim çekme, barkod okuma ve video kaydetme özeliklerine sahip olan Motorola ES400 el terminali, hafif yapısıyla, özellikle hareketli kullanıcılar için ideal bir üründür. Ayrıca 600 Mhz illemciye ve Windows Mobile işletim sistemine sahip olan Motorola ES400 el terminali, 256 MB RAM ve 1 GB flash belleği sayesinde geniş veri depolama hizmeti vermektedir. USB, WLAN ve Bluetooth bağlantı arabirimleri ile güvenli ve hızlı veri aktarımı sağlamaktadır.

Motorola ES400 el terminali, IP 42 standartlarına göre dayanıklı olarak üretilmiştir. Cihaz 1.2 metreden sert zemine düşmelerden sonra sorunsuz çalışabilmektedir.