MOTOROLA DS3508-ER BARKOD OKUYUCU

Motorola DS3508 barkod okuyucu endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş olan bir cihazdır. İşlerin en zor olduğu, stresin arttığı anlarda kullanıcıların yükünü hafifletmek, işlerini kolaylaştırmak amacıyla üretilmiştir. Motorola sağlamlığıyla da ön plandadır. Kablolu bağlantı olanaklarına sahiptir. Gelişmiş barkod okuma performansıyla kalitesiz barkodları dahi başarıyla okur. Üst düzey performansı sayesinde bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir ürün olmuştur. Imager teknolojisi sayesinde son derece hızlıdır. Aynı zamanda 1D ve 2D barkodları rahatlıkla okuyabilir. Görüntü kaydetme özelliği sayesinde verilerin hızlı bir şekilde toplanmasını da sağlar. DPM’leri okuyabilme özelliğine sahiptir. IUID özelliği ile operatörlerin üretkenliği en üst düzeye çıkar. Bu seri de kullanıcı ihtiyaç ve taleplerine göre özelleştirilebilir. Kişisel ihtiyaçları ön planda tutar.

1D ve 2D Imager barkod okuyucu tipi özelliğine sahiptir. +/-60 derece Reading Angle Pitch, 360 derece Reading Angle Roll, +/-60 derece Reading Angle Skew özelliğine sahiptir. Işık kaynağı 650 nm Lazer diyot ile 630 nm Led’tir. Image capture TIFF ve JPEG kullanılabilir. Beş çeşit bağlantı arayüzüne sahiptir. USB bağlantı, RS-232, Keyboard Wedge, IBM 46XX ile RS 485 bağlantı özellikleri mevcuttur. Çalışma akımı 330 mA ile 5 VDC’dir. IP65 ratingi sayesinde toz ve neme karşı dayanıklılık gösterir. 2 metre mesafeden yere düşmeye karşı dayanıklıdır. -20 C derece ile 50 C  derece arasında rahatlıkla çalışabilir. Soğuk havalara ve sıcak havalara karşı direnci oldukça yüksektir. -40 C derece ile 60 C derece arasında saklanabilir. Geri bildirim sağlanması için iki çeşit uyarı seçeneği mevcuttur.( Görsel uyarı ve sesli uyarı) 74.3 mm eninde, 186.5 mm boyunda, 122.5 mm derinliğinde ve 336 gram ağırlığındadır.

Kolay kullanıma sahip bu ürünün gövdesi sarı renkte barkod okuma kısmı siyah renktedir. El de rahat taşınabilecek boyutta olup hafifliği ile de rahat çalışma imkanı sunar. Saatlerce kullanılsa dahi ele zarar vermez. Firma tarafından garanti paketleri mevcuttur. Bir yıl firma tarafından ücretsiz olarak servis edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.