MOTOROLA DS3500 ER BARKOD OKUYUCU

Motorola DS 3500 zor çalışma şartlarında başarıyla görevini yapan yüksek performansa sahip bir üründür. Endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Önüne gelen her sorunu çözebilecek kapasiteye sahip bir üründür. Motorola DS3500 farklı tipte olan barkodları yakın mesafeden yada dokuz metre mesafeye kadar okuyabilme özelliğine sahiptir. Seri barkod okuma işlemleri için kullanıcılar tetiğe basılı tutarakta bu işlemi başarıyla yapabilirler. 1D ve 2D barkodları okuyabilme özelliğine sahiptir. Işığın olduğu ortamlarda görüntü kalitesinden ödün vermez. En parlak güneş ışığı altında yada karanlık ortamlarda dahi yüksek performans gösterir. Ürün yükseklikten düşmeye, betona çakılmaya karşı birçok testten geçmiş ve sağlamlığıyla da kullanıcıların memnuniyetine sunulmuştur. IP ratingi sayesinde toz ve nem gibi bileşenlerden etkilenmez. Sağlamlık ve hız özelliğini aynı anda içerisinde bulunduran bu ürün endüstriyel alanlarda yürütülen faaliyetlerin başarıyla, sorunsuz aksamadan gerçekleşmesini sağlar. Verimliliği yüksek olan bir üründür. Kablosuz bağlantı olanaklarına sahiptir. Bluetooth bağlantısı kullanılabilir.

Barkod okuyucu tipi 1D Imager ve 2D  Imager’dır. Reading Angle Pitch derecesi +/-60’tır. Reading Angle Roll derecesi 360’tır. Reading Angle Skew derece aralığı +/-60’tır. 650 nm lazer diyot ile 630 nm Led aralığında ışık kaynağı özelliği vardır. Bluetooth v1 teknolojisi ile kablosuz bağlantı imkanı mevcuttur. Haerleşme frekansı 2.4 Ghz, hanerleşme mesafesi yüz metredir. Bağlantı arayüzleri arasında USB, RS-232, Keyboard Wedge, IBM 46XX, RS-485 vardır. Çalışma akımı 480 mA ve 5VDC’dir. Ambien light özelliği 86000 lux’tur. Toz ve nem gibi bileşenlerden etkilenmesini önleyen IP 65 ratingidir. 2 metre mesafeden yere düşmeye karşı dayanıklıdır. -20 derece soğuklukta ve 50 derece sıcaklık arasında rahatlıkla çalışabilir. -40 derece soğuk ve 60 C sıcak ortamda bekleyebilir herhangi bir zarar görmez. Geri bildirim sağlanabilmesi için iki çeşit uyarı sistemi geliştirilmiştir. (Sesli Uyarı, Görsel Uyarı) Beeper özelliği sayesinde seslei led ışıkları sayesinde görsel olarak geri bildirim sağlanabilir. 74.3 mm eninde, 185.5 mm boyunda, 122.5 mm derinliğinde 363 gram ağırlığında bir üründür.

Motorola DS 3500 yerleştirme kabzasıyla beraber çok sık bir görünüme sahiptir. Firma tarafından bir yıllık garanti hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. Firmalar istenildiği takdirde farklı garanti paketlerini tercih edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.