M3 T

M3 T, barkod tarama işlemlerinin sıkça gerçekleşmekte olduğu depolar, toptan ve perakende satış yapan iş yerleri için ideal bir el terminalidir. Cihaz, otomatik odaklanma ve otomatik flaş özellikleri ile 1 boyutlu ve 2 boyutlu barkod okumalarını desteklerken, yıpranmış olan barkodların dahi tarayabilmektedir.

378 gram ağırlığındaki bu cihaz, yalnızca bir cep telefonu büyüklüğünde olup kolay taşınabilirlik özelliğine sahiptir. İsterseniz aparatını kullanarak belinizde ya da bileğinizde taşımanın mümkün olacaktır. 256 MB dâhili hafızaya sahiptir ve 256 MB boyutuna kadar olan SD hafıza kartlarını da desteklemektedir. Bu hafıza ile binlerce veri depolamanız mümkün olsa da, kullanıcısına yeterli gelmediği takdirde, USB girişi sayesinde USB belleğinde de dosyaları saklayabilmesi mümkün olacaktır. M3 T, USB dosya aktarımının yanı sıra WLAN bağlantısını da alternatif olarak sunmuştur.

M3 T, barkod okumasının yanı sıra sahip olduğu yüksek çözünürlüklü kamerası ile görüntü yakalayabilmekte, video çekimine imkan sağlamaktadır. Ayrıca renkli ve dokunmatik ekranı sayesinde, veri girişlerinizi kolaylaştırır ve daha uzun süre görüntü kullanımına imkân verir.

M3 T, -20 ve 60 derece aralığındaki sıcaklık değerlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor, daha geniş aralıklarda ise kapalı olarak saklanabiliyor. Bu özelliği ile de soğuk hava depoları ve fırınlama işlemlerinin gerçekleştiği fabrikalarda kullanımını mümkün kılıyor. Ayrıca ekstra dayanıklılığa sahip olan cihaz, 1,8 metre yükseklikten beton zemine düşüşlere karşı dayaklı olduğu gibi, nem, su ve toz gibi maddeler ile temas ettiğinde de zarar görmemektedir.