M3 T

M3 T kullanıcıya kolay kullanım imkanı sağlayan ergonomik tasarımı ve endüstriyel şartlara uygun dayanıklı yapısıyla etkili el terminali modellerindendir. Cihazın üzerinde bulunan numerik tuş takımı özellikli barkod okuma tuşu, dağıtım ve perakende gibi tarama yoğunluğunun çok fazla olduğu bölgeleri hedef almaktadır. Bu geliştirilmiş olan fonksiyonel özelliği kullanım çevreleri tarafından tercih imkanlarını arttırmaktadır. M3T el terminali IP65 yüksek koruma standartı ile oldukça dayanıklı bir modeldir. 1.8 M yükseklik mesafesinden sert zemine düşmeye karşı herhangi bir etkilenme yaşamadan dayanıklı olarak kalabilmektedir. M3 T mobil bilgisayar, tabanca şeklinde taşınma imkanını sağlayan ilave aparata sahiptir. Bununla beraber olarak kemerde yada kayışla da taşınma imkanına sahiptir. Gün içerisinde ikinci defa şarj olmasına gerek kalmadan uzun kullanım sağlayan lityum batarya pil ile çalışmaktadır. Kolay kullanım özelliği ile kullanıcıyı memnun edecek özellikte olup, yoğun çalışma şartlarında dahi kullanıcıyı yormamaktadır. Ratingi sayesinde uzun ömürlü bir cihaz olarak bilinmektedir.

Teknik Özellikleri

Çok kullanışlı cep telefonu görünümlü bu cihaz intel işlemci ile çalışmaktadır. Intel in PXA 320 modeliyle çalışan bu model in 806 Mhz lik hızı vardır. Bu hız kapasitesi sayesinde uygulamaları seri bir şekilde çalıştırıp, kullanıcının işlerini çok kolay bir şekilde yapması sağlanıp, işletmeler açısından da maliyetleri düşürmektedir. Veri saklama kapasitesi 256 MB Ram ve 256 MB Flash bellek özelliğindedir. Bu kapasite veri depolama için yeterli seviyededir. Ekran özelliği 240*320 pixeldir. Ayrıca 3.5 inc Dokunmatik Tft Renkli ekrana sahiptir. Bağlantı özellikleri arasında WLAN ve USB bulunmaktadır. WLAN özelliği ile cihaz ile her an iletişim kurulabilmekte olup genel merkezden yönlendirilebilmektedir. İşletim Sistemi Microsoft Windows CE 5.0 özelliğindedir. Kamera özelliği 3.0 MP seviyesindedir. Ağırlığı bataryası da içinde olarak 378 gramdır. Çalışma ısı sıcaklığı -20 C dereceden başlar +60 C dereceye kadar çıkabilmektedir. Oldukça soğuk iklim şartlarında, soğuk hava depolarında ayrıca ağır nemli iklim şartlarında ve sıcak havalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tuş takımı özelliği numerik seviyesindedir. Boyutları 77 mm, 168.8 mm ve 28 mm ebatlarındadır. Oldukça dayanıklı ve teknolojik özelliklerle donatılmış bu ürün kullanıcıya güven vermektedir.

M3 T el terminali zor şartlarda etkili olarak performans gösterebilen bir üründür. Ürünün garanti ve bakım süresi iki yıldır. Ürünün periodik olarak bakımları M3 firması tarafından yapılmaktadır. Başarılı performansına göre maliyeti çok uygun bir cihazdır.