M3 Smart

M3 SMART el terminali yüksek teknoloji içerisinde bütünlük sağlamaya yönelik olarak üretilen bir modeldir. İşlemci, hafıza birimi, camera, bluetooth, ve batarya gibi birimleri en son yüklenen yazılımlarla uyumlu olup Microsoft Windows CE 6.0 ve Microsoft Windows Mobile 6.5 olmak üzere iki mobil işletim sistemi ile çalışabilmektedir.Dayanıklılık ve koruma standartı dikkate alınarak üretilen bu ürün su ve toz gibi maddelere karşı sızdırmazlık özelliğinin yanında 1.2 metre mesafeden sert zeminlere düşmelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Yüksek Performanslı işlemcisi grafik işleme ve hafıza erişimi uygulamalarının seri sekilde yapılabilmesini sağlamaktadır. M3 SMART tek boyutlu kodları ve karekodları herhangi bir aksaklık yasamadan doğru biçimde okuyabilmektedir. Sahip olduğu kamera özelliğiyle kullanıcısına resim ve video çekme imkanı sağlamaktadır. Kullanım alanları olarak, endüstriyel alanlar, saha alanları, perakende satış uygulamaları ve soğuk hava depoları yer almaktadır. Gelişmiş yazılım teknolojileriyle donatılmış olan bu ürün kullanıcıya kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

Teknik Özellikleri

M3 akıllı el terminali hafifliği, şık dizaynı, kolay kullanım imkanı ile kullanıcının hizmetine sunulmuştur. Bu model Samsung S5PC işlemci ile uyumluluk göstermektedir. İşlemci 833 Mhz lik yüksek hıza sahip ARM 9 serisi (Radyo özelliği) kapasiteye sahiptir. Hızlı işlemci özelliği ile kullanıcının yüksek performans göstermesi sağlanır. Ayrıca uygulamaların daha hızlı bir şekilde bitmesi ile maliyet ve iş gücünden de tasarruf edilir. Hafıza kapasitesi 256 MB Ram ve 512 MB Flash özelliğindedir. Ekran 2.8 inc tir. Ekran çözünürlüğü 240*320 pixel dir. Ayrıca Ekran özelliği Qvga Tft özelliktedir. Bağlantı özellikleri arasında USB Host, 1.1 Client ve WLAN a sahiptir. WLAN özelliği sayesinde ürüne her noktadan erişilebilmekte olup merkezden kontrol edilebilmektedir. Kamera özelliği 3.2 Piksel özelliğinde oldukça geliştirilmiştir. Ağırlığı bataryası dahil 322 gramdır. Çalışma ısı dayanıklılığı -20 C derece soğuklktan başlar 60 C dereceye kadar çıkabilmektedir. Bu özelliği ile soğuk hava depolarında başarıyla çalışabilmekte olup aşırı sıcak ortamlarda da dayanıklı bir üründür. Yüksek mesafelerden yere düşme kapasitesi 1.2 mesafeye kadardır. Ip 54 sertifikasında sahip olan bu ürünün toza, suya ve neme karşı dayanıklılığı bulunmaktadır. Tuş takımı 39 tuşlu Alfa numerik yada Qwerty Klavye özelliğindedir. Boyutları 69, 141, ve 19.7 mm aralığındadır. Geliştirilmiş yüksek performansa sahip olan bu ürünün maliyetleri de oldukça uygundur.

M3 smart el terminali hafif olması, kolay kullanımı ilave aparatlarıyla kullanıcnın güven duyacagı bir üründür. Garanti süresi iki yıldır. Bu süre içerisinde yapılan bakım ve aksaklıkların çözümü, parça değişimi ücretsiz olmaktadır. Tabanca görünümüne sahip kullanım aparatı ürünle beraber verilmektedir.