M3 Sky White

M3 serisinin alt modellerinden birisi olan M3 SKY WHITE, hastane, laboratuvar, eczane gibi sağlık alanında çalışmakta olan işletmeler için tasarlanmış olan bir el terminalidir. Sağlık kuruluşlarında kullanılmakta olan tüm araç gereklerin dezenfekte edilme zorunluluğu vardır. M3 SKY WHITE kasasının üretiminde kullanılmakta olan maddelerin özellikleri sayesinde kimyasal maddelere karşı ekstra dayanıklıdır ve dezenfekte işlemi sırasında kullanılan kimyasal maddelerden dolayı performansında düşme ya da arızalanma sorunları ile karşılaşılmamaktadır.

M3 Sky White, ince ve hafif tasarımı ile kullanıcıların kolaylıkla taşımalarına imkân vermektedir. Ayrıca şık dizaynı sayesinde de beğenileri üzerinde toplamaktadır. Yüksek dayanıklılık testlerinden başarılı ile geçen cihaz, IP65 sertifikasına sahiptir. 1,5 metre yüksekliğinden birçok kez beton zemine düşse dahi, çalışma performansında azalma olmayacağını ispatlamıştır. Bunun yanı sıra oldukça geniş sıcaklık aralığında kullanılmakta olan cihaz, kimi ilaçların ve kanların depolandığı soğuk yerlerde ya da yüksek sıcaklık ve yoğun nem altında da performansından ödün vermeden çalışmaya devam etmektedir. Bu el terminali -20 derece ve 60 derece arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışabilmektedir.

Yalnızca 320 gram ağırlığına sahip olan M3 Sky White, 3,5 inch boyutunda renkli ve LED olan geniş ekranı sayesinde uzun süre ekran kullanımını mümkün kılmaktadır. Ayrıca; Q klavyesi sayesinde hızlı ve hatasız veri girişini sağlamaktır. Gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilmiş olan M3 Sky White, dokunmatik olarak kullanılabilmektedir