Işıltılı Seksi Dudaklar

Biz kokuş kadınlar severiz süslenmeyi, herkese güzel görünmeyi kimseler olmasa bile aynaya baktığımızda kendimizi güzel görebilmeyi. En çok kullandığımız en basit uygulamamızdır fakat bir o kadarda bizleri baştan yaratan bizlere güzellik katan olmazsa olmazımızdır. O kırmızı renklerdeki rujlarımız.

Dudaklarımızın öz güvenidir rujlarımız. Işıl ışıl. Tüm renk tonlarından uyarlanan kişilerin ruh hallerine göre bize alternatifler sunan. Her farklı renk ruj farklı anlamlar katar dudaklarımıza hatta tüm halimize. Yüzümüze ,gülüşümüze.

Solmuş yorgun yüzümüze renk katar adeta. Sabah uyanır uyanmaz ilk muhatabımızdır rujlarımız onlar olmadan ruh gibi oluruz. Her farklı rengi bizi kendine hayran bırakır adeta. En çok aldığımız kozmetik ürünüdür. Rujlarımız.

Hileli, göz oyunları yapabilen birer kozmetik ürünüdür ruj modelleri. Küçük dudaklı olanların yarasına derman olur adeta sürüldüğü anda genişletir dudakları. Bu model rujlarla bayanlara artık kendilerine özgüven konusunda bir harika hissedecek.

Çok iri dudaklılara alternatif sunan özel tasarım rujlar artık istenilen dudaklara kavuşmak isteyen tüm kişilere istediği durumu sunabilmektedir.

Işıltılı DudaklarDolgun dudaklar için özel tasarlanan, anlamlı dudaklar için dolgunlaştırıcı tasarımlar 2014 ruj kataloglarında. Yerlerini çoktan aldılar şimdilerde bir çok hanımın makyaj çantalarındalar.

Durum ne olursa olsun adeta sokağa çıkarken bile yüzümüze renk gelmesi adına sürüveririz dudağımıza rujlarımızı. Rujlarda da girilen ortama göre renkler ve uygulamalar değişiklik göstermekte. Sokağa çıkarken veya günlük rutin hallerde dudağımıza sürmüş olduğumuz ruj ile bir düğüne katılırken dudağımıza sürdüğümüz rujlar aynı mıdır sizce? tatbikîde çok farklıdır. Farklı da olmalıdır.

Günlük hayatta daha mat sade yüzümüze renk katacak kadar olan tarzdaki rujlar tercih edilmelidir. Hafif ışıltılı, abes bir görüntü yaratmayacak şekilde; açık pembe tonlarından oluşan, şeftalimsin, açık kırmızı tondaki rujları günlük olarak tercih edilmelidir.

Özel gece veya davetlere katılırken iddialı olan kılık ve kıyafetlerimize ayak uyduracak genelde elbisemiz ile uyumlu renklerde fakat çok çarpıcı ve bir o kadar da ışıltılı rujları tercih etmelisiniz.

Gecelere damganızı vurmak adına yoğun kırmızılar geçen sezondan kalan kahveler fuşyalar açık renk kıyafetleriniz ile kombinlenebilecek pembeler ile dudaklarınıza seksiliği vurgulayarak, gözleri üzerinize çekmeniz mümkün olacaktır.

Dress içinde yayınlandı