Honeywell Tecton Cold Storage

Honeywell Tecton Cold Storage sıcaklık değerinin düşük olduğu aşırı soğuk ortamlarda yüksek performanslı bir şekilde çalışılabilmesi için üretilmiş el terminali modelidir. Tasarımı, dayanıklılığı, teknik aksamlarının tercihi bu tarz ortamlar değerlendirmeye alınarak gerçekleştirilmiştir. Honeywell Tecton Cold Storage Microswoft Windows Mobile 6.5 ve CE 6.0 mobil işletim sistemlerine uyumlu olarak çalışabilmektedir. Yüksek performansını, alan tarama özelliklerinden ödün vermeyerek gösterebilmektedir. Bataryası alçak derecedeki sıcaklıkta çalışmaya ayarlanmış olup ürüne özel ısıtma sistemine sahip dokunmatik ekranı vardır. Honeywell Tecton Cold Storage soğuk alanlardan yaz mevsiminin sıcak ortamlarına geçişlerde bile performans sorunu yaşamamaktadır. Arkadan aydınlatılabilir tuş takımı ve kaliteli ekranıyla karanlık mekanlarda yüksek çözünürlük özelliği sunmaktadır. Lineer barkodlama dilleri ile beraber karekodları çözümleyebilmekte, imajları ve elektronik imzaları yakalayabilme özelliğini içermektedir. Kullanım alanları genellikle, tedarik zinciri ve depo uygulamaları olmak üzere birçok pazarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikleri

Honeywell Tecton Cold Storage el terminali dayanıklı yapısı ve her şartta kullanışabilmesiyle ön plana çıkar. Honeywell bu üründe işlemci olarak PXA markasını tercih etmiş işlemci hızı da 806 Mhz dir. Bu işlemci hızıyla oldukça seri işlem yapabilme özelliğine sahip olmaktadır. Veri saklama özelliği 256 MB SDRAM ve 256 MB Flash özelliğindedir. 3.5 inc LCD TFT renkli ekran özelliğine sahip olup karanlık bölgelerde de etkin bir şekilde çalışabilmektedir. Bağlantı özelliği olarak USB ve RS 232 özelliği içermektedir. İşletim sistemi Microsoft Windows CE 6.0 ve Microsoft Windows Mobile 6.5 özelliğine sahip olmaktadır. Diğerlerinden farklı olarak 3 M Pixel lik kamera özelliğine sahiptir. Ağırlığı 626 gramdır. Çalışma ısı sıcaklığı -30 C derece ile 50 C derece arasındadır. Yüksek zeminden düşme seviyesi 1.5 metre olup bu seviye ile ilgili birçok teste tabi tutulmuştur. IP 65 sertifikası ile toza, suya, neme dayanıklı olup uzun ömürlü bir ürün olma özelliğine sahiptir. Tuş takımı özelliği olarak 55 Alfanumerik ve 32 Numerik klavye seçeneği içermektedir. Boyutları 223 mm, 86 mm ve 50 mm özelliğindedir.

Honeywell Tecton Cold Storage el terminali birçok farklı alanda başarıyla çalışabilen, iklim gözetmeksizin kullanıcının yanında olan bir üründür. Uygulamalar esnasında sorunları en aza indirgemesiyle verimliliği artan bir cihaz olmaktadır. Batarya özelliği sayesinde gün boyu kesintisiz işlem yapabilmektedir. Honeywell in firma garantisi altındadır. Ikı yıl boyunca yapılan bakımları ucretsizdir.