Honeywell ScanPal2

Honeywell ScanPal2 genellikle envanter stok kontrol, mal alım ve gönderim alanlarda   günlük uygulamalar için üretilmiş olup kompakt tasarımlı portatif veri toplama terminalidir. Küçük boyutlu kompakt tasarımıyla tek elde kolay bir şekilde kullanılmaya uygun bir cihaz olup uzun ömürlülüğe sahiptir. Parlaklığı çok basit bir şekilde ayaralanabilir olan LCD ekranı ışık yoğunluğunun farklı olduğu her ortama göre değişkenlik gösterip uygun görüntü kalitesi sunmaktadır. İki adet standart AAA batarya ile çalışan Honeywell ScanPal2 böylece 100 saatlik çalışma performansına sahiptir. 1 MB SRAM veri saklama kapasitesi olup 50 000 adet veri saklayabilme özelliğine sahiptir. RS-232, IR, IrDA bağlantı özellikleriyle veri aktarım olanağı hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Geniş sıcaklık derecelerinde saklanma ve çalışma özelliği olan Honeywell ScanPal 2 el terminali yüksek mesafeden sert zemine düşmeye karşı dayanıklıdır.Kurulumu oldukça basit bir üründür.

Teknik Özellikleri

Honeywell Scanpal 2 el terminali kullanımı kolay, uzun ömürlü bir cihazdır. İşlemcisi 16 Bit Cmos low power consumption ile uyumluluk göstermektedir. Veri saklama özelliği 1 MB Ram ve 1 MB Flash özelliğindedir. Arkadan aydınlatmalı LCD ekrana sahip olan bu ürünün ekran çözünürlüğü 128* 64 pixel özelliğindedir. Iletişim ara birim özellikleri arasında RS 232, IrDA yada High Speed IR ve Keyboard Wedge bağlantıları kullanılabilmektedir. İşletim sistemi ve kamera özelliği bulunmamaktadır. Ağırlığı sadece 180 gramdır. Çalışma ısı dayanıklılığı -20 C derece ile 50 C arasında dayanıklılık göstermektedir. Yüksek mesafelerden yere düşmeye karşı dayanıklılığı 1.2 metre ye kadardır. Tuş takımı 21 li Alfa Numerik özelliğindedir. Boyutları 145 mm, 63 mm ve 34 mm ebatlarındadır. Ek aksesuar seçenekleri kullanılarak uygulama kişiselleştirme özelliği sağlanabilmektedir.

Honeywell Scanpal 2 el terminali kullanışlı bir ürün olup Honeywell in marka kalite ve güvencesiyle piyasaya sunulmuştur. Özellikleri ile kullanıcı dostu bir üründür. İki yıl süre ile Honeywell in bakım ve garantisi altındadır. Opsiyonel olarak bu süre beş yıla kadar uzatılabilmektedir. Honeywell ScanPal 2 el terminaline ilave aksesuar seçenekleri eklememk mümkündür. Bu aksesuar seçenekleri arasında Power Supply Charger( Güç Kaynağı), Şarj edilebilir Pil Paketi, Klavye bağlantı kablosu, Koruyucu kapaki El kayışı seçenekleri yer almaktadır.