Honeywell ScanPal2

Honeywell’in son teknoloji ile donatarak sektörün hizmetine sunduğu modellerden biri de Honeywell ScanPal2 el terminalidir. Bu ürün hızlı ve kolay bir veri aktarımı sağladığı için, envanter, ürün sayımı gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Honeywell ScanPal2 el terminalinde ayarlanabilir parlaklık dengesi sayesinde ekranın, her tür ışıkta rahatça görülmesini sağlamaktadır. Rahat tutuş özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayan şık bir tasarıma da sahiptir. Honeywell ScanPal2 el terminali, uzun batarya ömrü ile tam 100 saat kesintisiz çalışma ve işlem yapma yeteneğine sahiptir. Küçük ölçülerdeki boyutları ve düşük ağırlıkğı ile elde ve cepte kolayca taşınabilme özelliğine sahiptir. 16 bit CMOS işlemcili cihaz, 1 Mb RAM dahili ve 1 GB harici belleği sayesinde tam 50000 veri saklayabilmektedir. RS232 ve IrDA arabirimleri ile hızlı veri aktarımı sağlamaktadır.

Honeywell ScanPal2 el terminali, sert zemine düşmelere karşı dayanıklılığı kanıtlanmış bir cihazdır. Ayrıca -20 C ve + 50 C sıcaklık koşullarında dahi sorunsuz çalışabilme özelliğine sahiptir.