Honeywell MX8

Honeywell’in ürettiği çok fonksiyonlu mobil bilgisayar modellerindne biri de Honeywell MX8 modelidir. Model teknik donanımıyla bir mobil bilgisayar harikasıdır.

Pek çok özelliğe sahip Honeywell MX8 el terminali, ses komutlarına duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Özelleştirilebilen klavye ve çıkarılabilne tutma aparatı ile rahat kullanım sağlamaktadır. Cihaz özellikle sert koşullar için düşmelere, zararlı maddelere ve darbelere karşı dayanıklılığı test edilmiş bir cihazdır. Ayrıca geniş ve renkli ekranıyla görüntü netliği sağlayan cihaz, sessiz modda çalışma özelliğine de sahiptir. PXA270 işlemciye ve Windows Mobile 6.1 işletim sistemine sahip cihaz, hızlı ve güvenli işlem yapmaya yaramaktadır.

Seri olarak tamamlanması gereken işlerde, depolama, mal kabul ve lojistik gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Zengin teknolojik donanımı ile kullanıcıya en rahat ve opsiyonel kullanım imkanlarını sunan en iyi modellerden biridir. Ayrıca Honeywell MX8 el terminali, 128 Mb RAM ve 128 Mb harici belleği ile geniş bir depolama alanına sahiptir. Böylece hafıza sorunu olmadan uzun süre işlem yapabilme özelliğine sahiptir.