Honeywell MX7CS

Honeywell MX7CS elde kullanılmak üzere dizayn edilmiş tasarlanmış dayanıklı ve sağlam bir modeldir. Genel olarak sıcaklık değerinin çok düşük seviyelerde olduğu alanlarda, soğuk hava depolarında sağlıklı bir biçimde çalışabilmesi için düşünülmüştür. Düşük ısıyla çalışan pili ve özel olarak yapılmış olan korunaklı yapısı cihazın bu amaçla işlem yapabilmesini sağlayan özelliklerindendir. Honeywell MX7 CS ayrıca bu tarz ortamlardan alınıp direkt olarak daha sıcak bir yere taşındığında hemen uyum sağlayabilmektedir. Tüm bu özelllikleri ile kullanıcıya büyük kolaylık ve esnekliğe sahip olmakta, verimliliği arttırmaktadır. Ekran görüntü kalitesi oldukça yüksektir. Barkodların çözünümünü sorunsuz bir şekilde yapabilen Honeywell MX7CS gürültülü ortamlarda dahi kullanıcının oldukça işine yarayan titreşimli barkod okuma konusunda geri bildirim imkanı sunabilmektedir. 128 MB SDRAM’i bulunan cihazın flash belleği 1 GB a kadar çıkarılabilmektedir. Genellikle eldivenli eller için tasarlanmıştır. Parlak ve buz çözülü özel ekran özelliği sayesinde oda sıcaklığı ve derin dondurucu soğuğu arasında yoğunlaşma problemi yaşatmaz. Ele oturan bir tasarıma sahiptir opsiyonel olarak kabza kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikleri

Honeywell MX7CS el terminali özellikleriyle soğuk hava depolarında başarılı bir performansa sahiptir. İşlemci olarak Intel XScale PXA yı kullanmakta olup işlemci hızı 400 MHZ dir. Veri saklama özelliği 128 MB ram ve 512 MB Rom bellek özelliğindedir. 3.5 inc ekran capı olup renkli TFT LCD ekran özelliğine sahiptir. Bağlantı özellikleri USB, RS 232 ve 802.11 b/g özelliği kullanılabilmektedir. İşletim sistemi Microsoft Windows CE 6.0 ile uyumludur. Ağırlığı 595 gram özelliğindedir. Çalışma ısısı -30 C derece ile 50 C derece arasında dayanıklılık göstermektedir. Yüksekten yere düşmeye karşı dayanıklılık özelliği 1.5 metre mesafeye dayanmaktadır. IP 65 ratingi sayesinde toza, suya ve neme karşı dayanıklıdır. Tuş takımı özelliği 55 yada 32 tuşlu Alfanumerik özelliğindedir. Boyutları 223 mm, 86 mm ve 50 m aralığındadır. Adaptus Imager teknolojisi ile 1D ve 2D barkodları rahatlıkla okuyabilmektedir. Ayrıca bu özellik ile dijital resim ve elektronik imza yakalama özelliği bulunmaktadır. Remote Master Mind özelliği ile cihazın tek bir merkezden kontrol edilmesi sağlanır ve bu özellik ile maliyetler en aza indirgenir.

Honeywell MX7CS el terminali gelişmiş özellikleri ile gelişmiş özellikleri ile çok yönlü olarak kullanılabilmektedir. Ürün Honeywell in firma garantisi altında olup periodik bakımları da Honeywell teknik ekibi tarafından yapılmaktadır. 2 yıl süre ile garanti kaspamındadır.