Honeywell MX3 Plus

Honeywell MX3 Plus eşsiz dizaynıyla mobil araç içerisinde ve elde kullanım özelliğine sahip el terminalidir. Ergonomik dizaynı kolay çalışma olanağı sunmakta, verimliliği yukarılara taşımaktadır. Honeywell MX 3 Plus el terminalinin mevcut görüntü teknolojisi ile ekranının görünümünün opsiyonel olarak ayarlanabilmesine olanak tanımaktadır. Böylelikle ışığa gereksinim duyulan alanlarda ya da tam tersi güneş ışığının bol olduğu alanlarda ekran parlaklığı ve diğer özellikleri ayarlanabilmektedir. Sesli komutlara göre işlem yapabilmektedir. 128 MB RAM ve 64 MB Flash belleği ile topladığı bilgileri rahat bir şekilde saklayabilmektedir. Windows’un mobil işletim sistemlerine uyumluluk göstermektedir. Sisteme veri aktarım işlemlerini kablosuz haberleşme teknolojisi olan bir çok arabirimi üstünden yapmaktadır. Oldukça sağlam olan plastik polikarbonat malzeme kullanılarak yapılmıştır.

Teknik Özellikleri

Honeywell MX3 Plus el terminali işlemci olarak XScale markasıyla çalışmakta olup işlemci hızı 400 Mhz dir. Veri saklama kapasitesi 128 MB ram ve 64 MB Flash özelliğindedir. Ekran özelliği 6.5 inc olup 1/2 VGA renkli LCD ekran kullanılmıştır. Bağlantı özellikleri olarak USB ve RS 232 kullanılmaktadır. İşletim sistemi Microsoft Windows 6.0 kullanılmıştır. Ağırlığı 1071 gramdır. Çalışma ısısı -20 C dereceden başlayıp 50 C dereceye kadar dayanmaktadır. Özellikle soğuk hava depolarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. IP 66 ratingine sahiptir. Bu ratingi sayesinde dışarıdan gelebilecek darbelere, toza, suya ve neme karşı dayanıklılık göstermektedir. 1.2 metre yükseklik mesafesinden düşmeye karşı dayanıklıdır. 63 tuşlu QWERTY tuş takımı seçeneğine sahiptir. Boyutları 203 mm, 152 mm ve 48 mm ebatlarındadır. Adaptus 5.0 özelliği ile uyumluluk göstermektedir. Shift Plus güç teknolojisi özelliği ile batarya ömründen tasarruf sağlanıp, gün boyu kesintisiz çalışma imkanı sunmaktadır. Honeywell in kendi ürünleri için özel olarak ürettiği yazılım olan Remote Master Mind özelliği ile ürün her an kontrol altında olup tek bir merkezden yönlendirilebilmekte, içerisindeki uygulamalara ulaşılabilmektedir. Dayanıklı yapısı ile çalışma sırasında oluşabilecek aksaklıklar en aza indirgenmiştir. Uzun ömürlü çalışma yapısına sahiptir.

Honeywell MX3 Plus el terminali bir çok alanda kolayca kullanılabilen özelliklere sahiptir. Honeywell teknik ekibi tarafından periodik bakımları yapılmaktadır. Garanti süresi iki yıldır. Performansına göre maliyeti uygun bir cihazdır.