Honeywell Dolphin 99EXhc

Özellikle sağlık ve medikal sektöründe kullanıma uygun olarak tasarlanmış modellerden biri de mobil bilgisayar alanında uzman Hpneywell markasının Dolphin 99EXhc el terminali modeli. Bir önceki seriye göre daha fazla özellikle donatılmış bu el terminali, kablosuz çalışma özelliği sayesinde taşınabilir ve hareket halinde olan kullanıcılar tarafından kolayca kullanılabilir.

Honeywell Dolphin 99EXhc el terminalinin opsiyonel özelliklerinden biri de özellikle medikal alanlarda sunduğu yüksek kalite performans sayesinde hızlı ve güvenli veri toplama, ilaç uygulamalarına uyumlu olacak şekilde tasarlanmış sistemidir. Dolayısıyla eczane, labaratuar gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen mobil bilgisayarların başında gelir. Daha çok bu tip medikal alanlarda kullanıldığından dolayı, sık sık sterilize edilmeye ve temizlenmeye uygun ve dayanıklıdır. OMAP3715 işlemciye ve Windows Embedded Handheld 6.5 işletim sistemine sahip olan cihaz, güvenli veri aktarımı sağlamaktadır. 256 MB RAM ve 1GB yükseltilebilir harici belleği sayesinde daha fazla veri depolama alanı sağlamakta ve veri yedeklemeyi mümkün kılmaktadır. Uzun batarya ömrü, tüm medai boyunca kesintisiz işlem yapacak şekilde tasarlanmıştır.

Honeywell Dolphin 99Exhc el terminali, USB, IrDA ve RS232 bağlantı donanımı sayesinde veri aktarımında hız ve güvenlik sağlamaktadır. Tek boyutlu tüm barkodları ve karekodları çözümleme yeteneği, 3.1 MP kamerası ile görüntü kalitesi desteklenmiştir.