Honeywell Dolphin 99EX

Sektörün devlerinden Honeywell markasına ait yeni modellerden biri de Honeywell Dolphin 99EX. Model özellikle lojistik, ulaştırma, nakliye gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Dayanıklı yapısı ile uzun süre kesnitisiz çalışma olanağı sunarken, ergonomik yapısıyla rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Honeywell Dolphin 99EX, 3.7” geniş, renkli ve dokunmatik ekrana sahiptir. Ürün ayrıca OMAP3715 işlemci ve Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip iç donanım ile zenginleştirilmiştir. 3.1 MP gelişmiş kamerası ile kaliteli görüntü sunarken, 256 Mb RAM dahili, 1 GB harici belleği ile geniş veri depolama alanı sağlamaktadır. Ürün şık dizaynı ile de dikkat çekmektedir. Bunların yanısıra Remote MasterMind Ready yazılımı sayesinde, diğer operatörlerin tek merkezden yönetilmesi için uygun bir cihazdır. USB, WLAN, Bluetooth, Wi-Fi, IrDa ve RS232 bağlantı sistemleri sayesinde uzak mesafeden dahi güvenli veri aktarımı yapabilmektedir. Honeywell Doplhin 99EX, lineer barkod ve karekodlar üzerinde güvenle ve kaliteli çözümlemem yapabilme teknolojisi ile geliştirilmiştir.

Cihaz ayrıca -20 C ve +50 C sıcaklık koşullarında dahi sorunsuz işlemektedir. Sağlam dizaynı ile sert zemine düşme ve sürüklenme gibi olumsuz olaylarda da sorunsuz çalışabilmektedir.