Honeywell Dolphin 9900ni

Honeywell Dolphin 9900ni el terminali genellikle kimyasallar, yağ, gaz gibi maddelerin elektronik cihazlar için sorun olabileceği yerlerde güven içerisinde kullanılabilen bir alettir. Yüksek performanslı veri toplama özelliği bulunmakta olup kullanıcı dostu olması ile rahat çalışılabilmesine olanak sunmaktadır. Ana sistemle haberleşme bağlantısını sorunsuz bir şekilde yapabilmekte, bunun için kablosuz LAN ve WAN özelliklerini tercih etmektedir. Veri alış verişini yüksek hızda yapabilmektedir. Bununla beraber olarak Honeywell Dolphin 9900ni taşınabilir bilgisayarda bluetooth seçeneği vardır.Gps teknolojisi ile konum bilgileri ayrıntılı bir şekilde ekranda gözükebilmektedir. Tek boyutlu barkod tipleri ile beraber çift boyutlu kodları da desteklemektedir. 256 MB RAM ve 1 GB Flash hafızası vardır. Genellikle saha alanlarında yüksek performansla kullanılabilinen bu ürün personelinde işlerini kolaylaştırarak işin çok çabuk b,r şekilde gerçekleşmesini sağlar.Bu ürün kullanım kolaylığı , verimlilik arttırıcı özellikleri ve maksimum güvenilirliği tek bir cihazda kullanıcıların hizmetine sunar.

Teknik Özellikleri

Honeywell in geliştirilmiş ürünü olan 9900 ni işlemci desteği Intel XScale ile sağlanmaktadır. İşlemci hızı 624 Mhz dir. Veri saklama özelliği 256 MB ram ve 1024 MB flash bellek kapasitesindedir. Üç çeşit bağlantı imkanı ile kullanılabilmektedir. (USB, WLAN ve RS232) Ekran özelliği 3.5 inc olup VGA kalitesindedir. İşletim sistemi Micrsoft Windows Mobile 6.1 özelliğindedir. Ağırlığı 606 gramdır. Çalışma sıcaklığı -10 C dereceden başlar ve 50 C dereceye kadar dayanabilmektedir. IP 65 ratingine sahip olması sebebiyle toza, suya ve neme karşı dayanıklılık gösterir. 1.5 metre yükseklikten beton zemine düşmeye karşı defalarca test edilmiş ve bu testlerden başarıyla geçmiştir.İki çeşit tuş takımı bulunmakta olan bu ürünün tuş takımı özelliği 56 full Alfa numerik ve 35 Numeriktir. Boyutları 8.6 mm, 24 mm ve 5.3 mm özelliğindedir. Sahip olduğu Remote Master Mind özelliği ile uzaktan yönetim imkanına sahiptir. Böylece kullanıcılar uzaktan bu cihaza bağlanarak uygulamalara erişebilirler. Honeywell Dolphin 9900 Adaptus Imaging 5.0 ile kullanıcılara 2 boyutlu barkod okuma, dijital imaj çekme gibi hizmet kalitesini yükselten bir çok olanak sunmaktadır. Gerçek zamanlı veri transferi ve ses bağlantısı ile birlikte Bluetooth özelliğine de sahiptir. Shift-Plus güç yönetimi özelliği Honeywell Dolphin 9900 ni ye gerçek zamanlı kablosuz iletişim ya da çoklu ortam uygulamaları da dahil olmak üzere kullanım esnasında sistem özelliklerini çok verimli kullanma imkanı sağlayarak yedek pil taşıma gerekliliğini ortadan kaldırır.

Honeywell Dolphin 9900 ni gelişmiş teknolojik özellikleriyle kullanıcıların işlerini kolaylaştıran, yaptıkları işten memnuniyet duymalarını sağlayan özelliklere sahiptir. Honeywell in iki yıl süreyle garanti ve bakım hizmeti dahilinde olan bu ürünün hizmet süresi opsiyonel olarak beş yıl süreye çıkarılabilmektedir.