Honeywell Dolphin 7600

Honeywell Dolphin 7600 el terminali GSM kablosuz haberleşme teknolojisine sahip olup GPS özelliği üzerine kurulmuştur. Hafif ve küçük boyutlarda olan Honeywell Dolphin 7600 hareketli olarak çalışanlar ve saha alanlarında uygulama yapan personeller için ideal bir makinedir. Veri toplama ve barkod çözümleme performansı memnuniyet vericidir. Kullanıcıya kullanım kolaylığı sunan özellikleri ve fonksiyonel yapısı ile sınıfının üst düzey cihazlarındandır. Bağlantılı olduğu sistem ile sorunsuz bir şekilde veri alışverişi yapılabilmektedir. Honeywell’in kendi el terminalleri için ürettiği Adaptus İmaj teknolojisi Dolphin 7600’e gelişmiş veri toplama özelliklerine sahiptir. Tüm lineer barkod tarzları ve bir çok karekodu sorunsuz biçimde okuyabilme özelliği vardır. Dokunmatik ekranı zengin renk tonlarına sahip olup, kaliteli ve gözleri yormayan özelliklerdedir.

Teknik Özellikleri

Honeywell Dolphin 7600 el terminali Samsung işlemciyle çalışmaktadır. Samsung işlemcinin hızı 400 Mhz dir. Hafıza kapasitesi 128 MB ram ve 128 MB flash özelliğindedir. Ekran özelliği 2.8 inc tir. Ekran çözünürlüğü 1/4 VGA özelliğindedir. Bağlantı özellikleri üç çeşit olup USB, RS 232 ve IrDA özelliğindedir. İki çeşit işletim sistemiyle uyumluluk göstermektedir. Bu işletim sistemleri, Microsoft Windows CE 6.0 ve Microsoft Windows Mobile 6.5 özelliğindedir. Dahili ve harici kamerası bulunmamaktadır. Ağırlığı 406 gramdır. Çalışma sıcaklığı -10 C derece ile 50 C derece aralığındadır. IP 54 ratingine sahip olan bu ürün, toza ve neme karşı da dayanıklılık göstermektedir. 1.5 metre yükseklik mesafesinden düşmelere karşı dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. İki çeşit tuş takımı ile uyumlu olan bu modelin tuş takımları 38 Shifted Alfanumerik ve 29 Numerik özelliği yer almaktadır.Boyutları 17.8 cm, 6.9 cm ve 4.2 cm ebatlarındadır. 3.7 Volt Ion batarya özelliğine sahiptir. Magnezyum alaşımlı dış yüzey özelliğine sahiptir. Ilave kabza özelliği vardır. Adaptus 5.0 Olmager barkod okuyucu özelliğine sahiptir. Lineer ve iki boyutlu barkodları okuyabilme özelliğine sahiptir.

Honeywell Dolphin 7600 el terminali sahip olduğu özellikleri ile kullanıcı dostu özelliği taşımaktadır. İki yıl süreyle Honeywell teknik ekibi tarafından garanti bakım hizmeti ücretsiz sağlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak bu süre beş yıl süreye çıkarılabilmektedir.